A. Prostas: „Renault“ šiemet nepateisino vilčių

A. Prostas: „Renault“ šiemet nepateisino vilčių
logo 2019 Rugsėjo 12 d. 11:16, Renault Sport

Keturiskart pasaulio čempionas, „Renault Sport Racing“ direktorius Alainas Prosas pripažįsta nesėkmingą jo komandos pasirodymą F-1 pasaulio čempionate šį sezoną. Pagal pradinį planą ekipa turėjo kovoti dėl podiumo, bet iki to dar kol kas toli.

Alainas Prostas: „Reikia pripažinti, kad „Renault“ šiemet nepateisino vilčių. Kai kuriuose etapuose – Monake ir Spa mes galėjome pasiekti daugiau, mašina buvo pakankamai greita, bet praleidome savo šansą, o kai jūs prarandate taškus, spaudimas tik didėja.

Monzoje mes pasiekėme maksimaliai įmanomo rezultato, finišavę ketvirtoje ir penktoje vietose „Renault“ yra stipri komanda, mes labai įtemptai dirbome pastaruosius keletą mėnesių – ir Monzoje viskas išėjo.

Buvo aišku, kad šiais metais mums bus sunku pavyti tris stipriausias komandas, bet visuomet sau reikia kelti aukštus tikslus. Mes norėjome sumažinti atsilikimą nuo „top“ komandų ir įsitvirtinti 4 Konstruktorių taurės vietoje. To kol kas nėra, tačiau po sėkmės Monzoje mūsų šansai kiek padidėjo.

Šiais metais mūsų motoristai pasiekė didelės sėkmės. Vaikinai iš Viri gamyklos nusipelnė aplodismentų – šiais metais jie atliko milžinišką darbą didinant jėgos agregato efektyvumą ir jo patikimumą.

Mums reikia pasiekti kur kas daugiau su važiuokle, bet kai jūs laikotės tam tikros filosofijos dirbdamas su projektu, atlikti kokius nors esminius pakeitimus sezono eigoje yra beveik neįmanoma“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218