A. Sutilui – trijų pozicijų bauda (13)

A. Sutilui – trijų pozicijų bauda
logo 2009 Balandžio 25 d. 16:47, Force India
Bahreino GP teisėjai „Force India“ lenktynininkui Adrianui Sutilui skyrė trijų starto pozicijų baudą už trukdymą varžovui kvalifikacijos metu.
Pirmosios dalies pabaigoje vokietis pasipainiojo „Red Bull“ piloto Marko Webberio kelyje, taip sugadindamas šio mėginimą įveikti greitąjį ratą. Australas liko tik devynioliktas, nors jo komandos draugas Sebastianas Vettelis užėmė trečiąją vietą.
Pritaikius arbitrų skirtą nuobaudą, A. Sutilas Bahreino GP lenktynių starto rikiuotėje nukris iš šešioliktosios į devynioliktąją vietą. M. Webberis bei du kiti lenktynininkai, tuo tarpu, pakils pozicija aukščiau.
„Tiesiog stengiausi išsilaikyti savo trajektorijoje, kad galėčiau ratą pradėti švarioje trasoje. Tai buvo nesusipratimas ir po sesijos atsiprašiau Marko“, - taip šį incidentą pakomentavo prasikaltęs pilotas.

Komentarai (13)
KRfan
| 04/26 00:43 Atsakyti
gal zinot kur galima isbandyt F-1 bolida, ir kiek kainuoja ?
montoya001
| 04/25 23:11 Atsakyti
Egas_Ferrari>> Vat idomu kaip tas tawo MS dabar pavaziuotu su ferrari dabartinio lygio
db
| 04/25 20:39 Atsakyti
as ta situacija maciau tai pykis perkreipe, ciut insidento nesukele
sefeldas
| 04/25 18:26 Atsakyti
galetu gryzt prie senos kvalifikacijos formos,isvaziuotu po viena,apsuktu po rata vienas kitam nekliudydami ir nebutu nesusipratimu.....
Egas_Ferrari
| 04/25 18:09 Atsakyti
Pavyzdi is m schumacherio reikia imt, isvaziavo viena rata padare ir i boxus, o cia mina ratus..kaip tam filmuke "savo laime vis bandau vis bandau..."
annizizi
| 04/25 18:07 Atsakyti
Webberiui nuo to nelengviau...
dulis_b logo rėmėjas
| 04/25 17:48 Atsakyti
Taigi jis iveikinejo paskutini rata, jam irgi reikejo svarios trajektorijos, kitaip nukentetu rato laikas. Mano nuomone tai nesusipratimas, na nebent turejo mechanikai anksciau pranesti Sutilui ir pristabdyti jau daug anksciau bei praleisti MW. Beje ir Alonso skundesi Kad Sutilas su Kubica jam maisesi. Bardakas kai visi paskutine minute islekia, po to priekaistai prasideda.
darune1
| 04/25 17:45 Atsakyti
bet pats weberis kaltas kad lauke - paskutines minutes...
England
| 04/25 17:36 Atsakyti
palyginant baudas kokias gauna maclarenai ir va forsai uz sutrugdyma... Nes kiek atsimenu pernai kai taisykles buvo blogos ir abu mclaren letai vaziavo ir sutrugde ferrariam liktai tai gavo po 5 pozicijas... Mano nuomone kad FIA nusiteikus pries mclaren ka padarysi...
Tommasi
| 04/25 17:26 Atsakyti
reikejo pilnai i paskutine vieta nustumt... ne tai kad net nepasitrauke is kelio, bet dar ir uzkiso sikna kai webberis ji apvaziuot norejo, ne tai kad tik ta greita rata sugado, bet dar ir sekanti greita rata zmoniskai pradet neleido... ziaurus jis....
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas