„Alfa Romeo“ dėl pilotų tikisi apsispręsti šį mėnesį

„Alfa Romeo“ dėl pilotų tikisi apsispręsti šį mėnesį
logo 2020 Spalio 19 d. 14:22, Sauber

Nors užsienio žiniasklaidoje sklando daug pranešimų, kad „Alfa Romeo“ jau nusprendė, jog kitą sezoną komandos garbę gins Kimi Raikkonenas ir Mickas Schumacheris, kol kas oficialių naujienų ekipa paskelbusi nėra.

Buvo tikimasi, kad 2021 metų „Alfa Romeo“ sudėtis bus pristatyta prieš etapą Vokietijoje, tačiau šie pranešimai pasirodė esą klaidingi.

Vis tik komandos vadovas Fredericas Vasseuras, bendraudamas su „Autosport“, atskleidė, kad sprendimas dėl pilotų turėtų būti priimtas iki šio mėnesio pabaigos.

„Visai neseniai sakiau, kad sprendimas bus priimtas artimiausiomis savaitėmis. Manau, kad viskas aišku bus dar iki spalio pabaigos, jog galėtume ramiai ruoštis kitam sezonui“, – teigė F. Vasseuras.

Vokietijoje vykusiame Eifelio GP prie „Alfa Romeo“ bolido vairo turėjo debiutuoti M. Schumacheris, kuriam buvo numatyta vieta pirmoje treniruotėje. Vis tik dėl netinkamų oro sąlygų ši treniruotė buvo atšaukta.

F. Vasseuras neslėpė nusivylimo dėl taip susiklosčiusios situacijos.

„Buvome nusivylę visi, žinoma, Mickui ši situacija buvo pati skaudžiausia. Jis daug dirbo, kad būtų tinkamai pasiruošęs. Labai apmaudu, tačiau jis vis tiek įgavo daug patirties ruošdamasis šiam išbandymui“, – pridėjo F. Vasseuras.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778