„Alfa Romeo“ komandos vadovas apie A. Giovinazzi: jis nejaučia jokio spaudimo iš komandos (1)

„Alfa Romeo“ komandos vadovas apie A. Giovinazzi: jis nejaučia jokio spaudimo iš komandos
logo 2019 Liepos 22 d. 14:21, Alfa Romeo

Nuo šio sezono pradžios prie „Alfa Romeo“ bolido vairo sėdęs Antonio Giovinazzi kol kas susiduria su sunkumais ir gerokai nusileidžia savo patyrusiam komandos draugui Kimi Raikkonenui.

25-erių italas kol kas vienintelį savo tašką iškovojo lenktynėse Austrijoje, o patyręs suomis savo sąskaitoje jų jau turi surinkęs 25.

Nepaisant neįkvepiančių rezultatų, „Alfa Romeo“ komandos vadovas Fredericas Vasseuras, bendraudamas su „Motorsport.com“, atskleidė, kad yra patenkintas A. Giovinazzi atliekamu darbu bei patikino, kad jis neturėtų jausti papildomo spaudimo.

„Manau, kad kvalifikacijose Antonio atlieka tikrai puikų darbą. Šeštadieniais jis prilygsta Kimiui, mums tik reikia šiek tiek nuraminti situaciją. Nė kiek nesijaudinu dėl Antonio rezultatų, nes jis atlieka savo darbą. Austrijoje jam pavyko iškovoti tašką, sėkmingai atrodė ir Silverstoune, kur kvalifikacijoje ir vėl aplenkė Kimį.

Jei atvirai, Antonio nejaučia jokio spaudimo iš komandos ar iš kažko kito. Esu pasiruošęs kantriai laukti“, - atviravo F. Vasseuras.


Komentarai (1)
RBR
| 07/23 13:29 Atsakyti
Kai rezutatu is jo nelaukiama, tai ir spaudimo nera :D visiems aisku, kad jis ne top pilotas. Apie Ferrari Giovinaziui tik pasvajoti. Vienintelis kelias dar i Haas butu, kurie priklausomi nuo italu komandos yra.
×

TOP naujienos