„Alfa Romeo“ laukia K. Raikkoneno sprendimo

„Alfa Romeo“ laukia K. Raikkoneno sprendimo
logo 2021 Birželio 30 d. 22:33, Sauber

„Alfa Romeo“ kol kas nežino ar Kimi Raikkonenas lenktyniaus kitais metais „Formulėje-1“.

Suomis yra labiausiai patyręs F-1 lenktynininkas. Čempionate debiutavęs 2001 m. „Sauber“ komandoje, sportininkas startavo 337 lenktynėse. Pasitraukęs iš „Ferrari“, 2007 m. čempionas 2019 metais sugrįžo į „Sauber“, kuri varžosi čempionate „Alfa Romeo Racing“ vardu.

„Nežinau kokie jo planai, tad negaliu kalbėti už Kimį. Bet kol kas su motyvacija jis tikrai neturi jokių problemų. Jis gerai dirba su komanda, o praėjusį savaitgalį lenktynėse puikiai atliko savo darbą“, - kalbėjo „Alfa Romeo“ inžinerijos vadovas Xevi Pujolaris.

K. Raikkonenui kol kas sunkiai sekasi kvalifikaciniuose važiavimuose, bet komanda yra nusiteikusi padėti sportininkui išspręsti problemas.

„Mes pakeisime tam tikrus dalykus, kad pagelbėtumėme jam kvalifikacijoje. Komandai daug naudingiau, kai antroje važiavimų dalyje dalyvauja abu jos sportininkai. Kvalifikacijoje mūsų tikslas yra aplenkti „Williams“, kad turėtume mažiau problemų lenktynėse.“

Praėjusį savaitgalį, prieš Štirijos GP, pasklido gandai, kad kitais metais „Alfa Romeo“ komandoje gali atsidurti dabartinis „Haas“ ekipos pilotas Mickas Schumacheris. Paklaustas apie ateities planus, jaunasis vokietis neatmetė galimybės pakeisti komandą pasibaigus šių metų sezonui.

Alfa Romeo F1 Team ORLEN
Komanda: Alfa Romeo F1 Team ORLEN 2024 sezono taškai: 237
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: C42
Plačiau
Lando Norrisas
Pilotas: Lando Norrisas 2024 sezono taškai: 116
Komanda: McLaren Amžius: 24 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821