Andreas Seidlas – naujas „McLaren“ komandos vadovas (1)

Andreas Seidlas – naujas „McLaren“ komandos vadovas
logo Sausio 10 d. 14:23, McLaren

Buvęs gamyklinės „Porsche“ komandos vadovas LMP1 Andreas Seidlas paskirtas „McLaren F1“ ekipos vykdomuoju direktoriumi ir bus tiesiogiai pavaldus „McLaren Racing“ vykdomajam direktoriui Zakui Brownui.

Andreas Seidlas bus atsakingas už „McLaren“ komandos pasirodymus „Formulėje-1“.

„McLaren Racing“ vykdomasis direktorius Zakas Brownas: „Mes džiaugiamės, kad Andreas prisijungė prie „McLaren“, kad vadovautų mūsų F-1 komandai technine ir sportine prasme. Tai ypač sustiprins mus šiomis kryptimis.

Seidlo paskyrimas – vienas iš svarbesnių mūsų komandos atgaivinimo plano žingsnių, demonstruojantis mūsų ilgalaikius planus „Formulėje-1“. Stipraus lyderio pakvietimas į F-1 komandą – mūsų ilgalaikės plėtros strategijos dalis ir kitomis automobilių sporto kryptimis.

Andreas – stiprus lyderis, kuris pasiekė sėkmės visose savo veiklos srityse ir aš tikiuosi vaisingo bendro darbo“.

Andreas Seidlas: „Šis paskyrimas – didelė privilegija ir aš esu įkvėptas galimybės prisidėti prie komandos, turinčios tokią didelę lenktynių patirtį.

„McLaren“ turi viziją, lyderystę ir patirtį, bet svarbiausia – žmones, kad galėtų sugrįžti į pirmąsias gretas, o būtent tuo aš ir užsiimsiu. Su nekantrumu laukiu galimybės prisijungti prie komandos ir pradėti darbą su ekipa, mūsų partneriais iš „Renault“, o taip pat, žinoma, su Carlosu ir Lando“.

Komentarai (1)


fnatic
| Sausio 11 d. 14:37
McLaren ekipai bus dar vienas pereinamasis laikotarpis, nes pilotai irgi tokie be charakterių bent jau kolkas atrodo.
×

F-1.lt pulsas