Antrosios „Renault“ lenktynės be taškų (2)

Antrosios „Renault“ lenktynės be taškų
logo 2019 Gegužės 12 d. 22:40, Renault Sport

Antrą kartą paeiliui „Renault“ lenktynininkai neuždirbo taškų F-1 varžybose: Barselonoje Danielis Ricciardo finišavo 12-tas, o Nico Hulkenbergas – 13-tas. Komandos vadovas Cirylas Abiteboulas mano, kad visa esmė buvo saugos automobilyje...

Danielis Ricciardo: „Nuviliančios lenktynės. Iš pradžių aš turėjau tokį pat tempą kaip ir Carlosas Sainzas, bet pirmos atkarpos pabaigoje aš sugebėjau jį aplenkti. Vėliau mes atlikome sustojimą boksuose ir perėjome prie kietųjų padangų – su jomis aš pradėjau prarasti greitį. Buvo labai sunku palaikyti pranašumą – turėjau gerą greitį trečiame sektoriuje, bet paskutiniame posūkyje aš negalėjau atsiplėšti nuo Sainzo.

Šiandien mes buvome betarpiškai greitesni nei dvyliktoji vieta, todėl sekmadienio idealiu pavadinti negalima. Kova peletono viduryje itin įtempta, reikia įdėti ypač daug pastangų norint pasiekti maksimumo ir parodyti labai gerą rezultatą. Mes persigrupuosime ir pradėsime rengtis kitam etapui“.

Nico Hulkenbergas: Startuojant iš serviso zonos diena buvo sudėtinga. Ne pats geriausias rezultatas, mes neuždirbome taškų, bet gerai, jog pavyko nuvažiuoti normalias lenktynes ir susigrąžinti užtikrintumą.

Pabaigoje aš negalėjau pakovoti dėl taškų, kadangi mano minkštosios padangos buvo 10 ratų senesnės nei tų, kurie atliko sustojimą saugos automobilio metu. Mašinoje aš jaučiausi komfortiškai, o tai įkvepia prieš Monaką. Antradienį aš sugrįšiu prie R.S.19 vairo – mes norime produktyviai padirbėti bandymuose“.

Cirylas Abiteboulas, komandos vadovas: „Lenktynių savaitgaliai Barselonoje visuomet gerais būna tuo, kad leidžia patikrinti komandų bei mašinų konkurencingumą  po pirmųjų kelių sezono lenktynių, kai rezultatai ne visada būna reprezentatyvūs. Vidurinėje grupėje kova ypač įtempta ir bet kokia problema priveda prie įspūdingo pozicijų praradimo. Šiandien rezultatas akivaizdus – jei ne saugos automobilis, tai mes būtumėme uždirbę keletą taškų.

Bandymai kitą savaitę įvyks pačiu laiku, kadangi mes galėsime nuodugniau išsiaiškinti su atskiromis bolido sritimis ir įvertinti svarbias naujienas, kurios leistų įvertinti mūsų trumpalaikį bei ilgalaikį planą sugrįžtant į kovą po nesėkmingo praėjusio sezono. Šiandienos rezultatas nepaveiks mūsų ryžto ir ilgalaikių tikslų“.


Komentarai (2)
Micius
| 05/13 08:21 Atsakyti
Na pagaliau Cyrilas gal visgi pripažins, kad visa Enstono komanda per daugelį metų taip nieko ir nesugebėjo padoresnio sukonstruoti, vietoj TOP 3-4m, gavosi 9-a komanda pagal greitį....
Tuzikas
| 05/13 09:25 Atsakyti
Visiškas krachas, o kiek Abiteboulas gyrėsi prieš sezoną...gal laikas būtų jį patraukti?
×

TOP naujienos