Jei b versija veiks, tai gal ir liks Alonso. Matys kad yra vilties pataikyt ant 27 sezono su bolidu. Jei neveiks - tai agonija dar tęsis ilgai. O ir nera garantiju Alpine komandoje, nie taip pat gali krist i dugna kazko nepataike kitu metu bolido kurime.
„Aston Martin“ tikisi, jog F. Alonso liks komandoje (1)