Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Apkaba
IP: d2da06d | 06/26 00:13 Atsakyti
Jei b versija veiks, tai gal ir liks Alonso. Matys kad yra vilties pataikyt ant 27 sezono su bolidu. Jei neveiks - tai agonija dar tęsis ilgai. O ir nera garantiju Alpine komandoje, nie taip pat gali krist i dugna kazko nepataike kitu metu bolido kurime.

TOP naujienos

F-1.lt pulsas