BMW negalėjo nesusprogti (67)

BMW negalėjo nesusprogti
logo 2003 Gegužės 22 d. 00:14, HP Invent
„Williams“ piloto Juano Pablo Montoyos Austrijos GP lenktynės buvo nulemtos dar joms neprasidėjus – variklio gedimas jo bolide buvo nustatytas dar prieš lenktynių startą.
„Mes nustatėme, kad turime problemų su varikliu prieš lenktynių startą, tačiau nutarėme Juanui leisti lenktyniauti, kol agregatas privers jį pasitraukti. Mums buvo svarbu pamatyti, ar mūsų bolidas gali palaikyti lyderių tempą, ką Juanas Pablo ir pademonstravo lenktynėse. Šis pasirodymas yra išdava komandos nuolatinio 24 valandų per parą darbo. „FW25“ Spielberge jau buvo visiškai kitoks nei „FW25“ Melburne. Tai buvo pirmasis variklio gedimas po Suzukos. Mes vis dar turime parvežti BMW P83 varikliui pergalę. Variklis yra geresnis nei bet kada. Juano Pablo bolido variklyje nutekėjo aušinimo skystis, o variklis be aušinimo paprasčiausiai negali veikti“, – pareiškė BMW motosporto padalinio vadovas Mario Thiessenas.

Komentarai (67)
AnukAzz
| 05/22 00:17 Atsakyti
Kas gi jiems beliko daryti, tik stebeti kaip BMW agregas apsidumina. :/
Amokk
| 05/22 00:22 Atsakyti
Oi kiek kraujo man isgere tos lenktynes, jauciu ir JPM nedaug azarto buvo vaziuoti ir zinoti kad nebaigs lenktyniu, galetu bandymu metu isleide skysti vazineti ir bandyti tuos variklius, arba pvz padangas nusileisti ir ziureti kiek michelinai atlaikys, bet lenktynems tai galetu ryuostis atsakingiau!!! ir nervu negadinti!!
Amokk
| 05/22 00:30 Atsakyti
ir dar itariu kad dabar visi feraristai-sumaheristai prades zyzti kad del ausinimo skyscio nutekejimo bolidas lengvesnis buvo ir del to cia JPM sumacheri taip staigiai prisivijo kai lyti pradejo:D
VYTKA
| 05/22 00:35 Atsakyti
nu cia blin tai geras ishtikruju kai pagalvoji jog JPM jau ikres i shikna shumiui , jiems variklio menesines prasideda . uzhknisa tokie nesklandumai .
Paksas
| 05/22 02:58 Atsakyti
Manau, tai tik kalbos: "mes cia truputi paeksperimentavos su byranciu varikliu, kuris ir be ausinimo skyscio visus lenke, o kai ipilsim, tai..." Kita karta sakys, kad uzmirso piloto gertuve pripildyti, tai tas sustojo, nes labai norejo gerti.
MiHa
| 05/22 07:05 Atsakyti
Šiaip ir Kimiui buvo problemų prieš startą, gerai kad atlaikė.Gaila JPM
Gincius
| 05/22 07:28 Atsakyti
Nesupratau,tai negi negalėjo pakeisti į atsarginį bolidą,ar Williams važiuoja į gonkes tik su dviem bolidais?Absurdas.
Minzz
| 05/22 07:48 Atsakyti
Nieko ydomaus turbut JPM vaziuot, zinant, kad vistiek nusprogsi.
noname
| 05/22 07:56 Atsakyti
Bent jau dar patirties A1 igijo. O tai daug geriau nei boxuose ant padangu sedet ir stebet kaip RS susimaudineja
Wiagra
| 05/22 07:57 Atsakyti
Galima buvo sudrosti varikli per kwalus, rytines treniruotes ir tada keisti nauju bei startuoti is paskutines wietos, nes bolidas toks geras, kad butu lengvai pelnes taskus... Piewos!!! Taip ir reikejo sakyti, kad williams gali sukurti tik patikima ir leta, arba nepatikima ir greita bolida.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas