"Bridgestone" dirbs be poilsio (5)

logo 2001 Rugpjūčio 01 d. 20:35
Per Vokietijos GP "Michelin" pasirodė fantastiškai. Per kvalifikacines varžybas jos pilotai užėmė pirmąją startinę eilę, o Ralfas Schumacheris iškovojo pergalę.
Iš pirmųjų šešių finišavusių, "Bridgestone" apavą mūvėjo tik du lenktynininkai - "Ferrari" pilotas Rubensas Barichello, bei "BAR-Honda" pilotas Jacques'as Villeneuve'as, užkopęs ant garbės pakylos jau antrą kartą šiais metais.
"Bridgestone" techninis direktorius Hisao Suganuma nerimavo dėl gero "Michelin" pasirodymo ir pabrėžė, kad japonai dirbs labai sunkiai iki Vengrijos GP, kad pasirodytų geriau už konkurentus.
"Per Italijos GP Monzoje mes pamatysime, ko verti yra mūsų padangų patobulinimai, nes tai dar viena greita trasa. Mes dirbsime visą rugpjūtį tam, kad mūsų padangos padėtų mūsų komandoms ateinančiose lenktynėse.

Komentarai (5)


arz
| 2001 Rugpjūčio 02 d. 10:58
itariu kad bus taip: po metu kitu B pasitrauks. Monopolos keliems metams liks M'ams. Po to ateis pvz. GoodYear'ai. vyks padangu karas. M po kiek laiko pasitrauks. GY monopolos. ir t.t.
miga
| 2001 Rugpjūčio 02 d. 07:34
Taaaaaaip Brigestone'ams reikia pasistengti, kad neatsiliktu nuo Pranczu.
arz
| 2001 Rugpjūčio 01 d. 22:56
a puslapiuks tai atsigavo ;)
arz
| 2001 Rugpjūčio 01 d. 22:56
nu bet sakai bratka ka nori, o Michelinai tikrai padare didele pazhanga. Butu idomu pasizhet kaip vazhiuoja bolidai su vienodom padangom, nesvarbu ar jos M ar B ar GY
Gedux
| 2001 Rugpjūčio 01 d. 21:09
Taip reiktu padirbet. Bet jei ne tiek avariju kaip Hokenheime vargu ar be Williams butu kas nors su Michelinais papuoles i 6 tuka
×

F-1.lt pulsas