C. Abiteboulas: Hockenheimo ir Hungaroringo trasos turėtų būti parankios mūsų bolidams (1)

C. Abiteboulas: Hockenheimo ir Hungaroringo trasos turėtų būti parankios mūsų bolidams
logo 2019 Liepos 25 d. 14:20, Renault Sport

Neblogus rezultatus šį sezoną demonstruojanti „Renault“ komanda konstruktorių įskaitoje išlaiko viltis kovoti dėl ketvirtosios pozicijos, kurioje šiuo metu įsitaisiusi „McLaren“ ekipa turi 21 taško pranašumą.

Abu „Renault“ pilotai Didžiosios Britanijos GP lenktynėse pelnė taškų: Danielis Ricciardo finišavo septintas, o Nico Hulkenbergas - dešimtas. Komandos vadovas Cyrilas Abiteboulas mano, kad Silverstoune iškovotų taškų kiekis galėjo būti dar didesnis bei tikisi, kad artimiausios lenktynės Vokietijoje bei Vengrijoje bus dar sėkmingesnės.

„Galime būti patenkinti, kad abu mūsų pilotai pelnė taškų Silverstoune, ypač po tokių sunkių lenktynių Austrijoje, kur mums nepavyksta sėkmingai pasirodyti jau keletą metų. Mūsų forma Didžiojoje Britanijoje buvo gera visą savaitgalį. Abu mūsų pilotai pateko į finalinę kvalifikacijos dalį, o tokiomis nenuspėjamomis sąlygomis vykusiose lenktynėse galėjome ir sakyčiau, kad turėjome iškovoti daugiau taškų.

Suprantame, kad yra vietų, ties kuriomis turime padirbėti. Hockenheimo ir Hungaroringo trasos turėtų būti parankios mūsų bolidams, nors aukšta oro temperatūra gali tapti rimtu iššūkiu tiek varikliui, tiek padangoms, kaip buvo ir Austrijoje. Bet kokiu atveju, stengsimės pasiekti kuo geresnį rezultatą“, - prieš etapą Vokietijoje kalbėjo C. Abiteboulas.


Komentarai (1)
Micius
| 07/25 14:27 Atsakyti
"Solidžiai šį sezoną atrodanti... " Čia gal kokia vertimo klaida ???
×

TOP naujienos