C. Abiteboulas: lažybos, kurias įkvėpė keli bokalai alaus (4)

C. Abiteboulas: lažybos, kurias įkvėpė keli bokalai alaus
logo Spalio 13 d. 00:01, Renault Sport

„Renault“ komandos vadovas Cyrilas Abiteboulas nėra linkęs skųstis dėl to, kad pralaimėjęs garsiąsias lažybas su savo pilotu Danieliu Ricciardu turės kūną papuošti tatuiruote, nes sprendimas dėl jos dydžio ir vietos - jo paties rankose.

Prancūzas atskleidė ir tai, kad duoti neįprastą pažadą savojo lenktynininko pirmajam podiumui su Enstono komanda pažymėti, paskatino išlenkti keli bokalai alaus po praėjusių metų Didžiosios Britanijos GP lenktynių.

Pasklidusi žinia apie tai, kad jo vadovas yra pasiryžęs tokioms lažyboms, suteikė paskutiniajam Ricciardo sezonui su „Renault“ komanda papildomos motyvacijos ir intrigos, o po to, kai australas sekmadienį užkopė ant trečiojo pakylos laiptelio Niurburgringe, tai neišvengiamai tapo „Formulės-1“ pasaulį sprogdinančia naujiena ir apkalbų objektu.

Praėjus kelioms dienoms po lemtingų lenktynių kalbintas Abiteboulas atskleidė ne tik šių lažybų detales, bet ir kaip tos lažybos įvyko:

„Turiu prisipažinti, vos tik pradėjęs kalbėti apie tai pasimetu, bet manau, kad Danielis galės pasirinkti dizainą, o aš esu laisvas pasirinkti vietą ir dydį, nes dydis yra labai svarbu! Kol aš galėsiu pasirinkti tatuiruotės dydį, esu įsitikinęs, kad susidorosiu su man tekusiu iššūkiu ir susitaikysiu su bet kokiu dizainu, kurį man parinks Danielis“, - dėstė mintis Cirylas. „Iš tiesų, tai nėra panašu į mano stilių, todėl, tikriausiai, aš ir sutikau lažintis. Kuo puikiausiai prisimenu tą naktį Silverstoune, tą vėlų praėjusių metų ketvirtadienio vakarą, kai Danielis gyrėsi naująja savo tatuiruote.“


Komentarai (4)
malcov
IP: 7aa5408 | 10/13 16:54 Atsakyti
malcov
IP: 7aa5408 | 10/13 16:53 Atsakyti
Tai Niurburgringa ir shoey
Heiteris
IP: 1dbb9b3 | 10/13 11:58 Atsakyti
Galiu lažintis bus shoey
Lexxus
IP: 909efe4 | 10/13 09:38 Atsakyti
Negi svastiką lieps tatuiruotis??
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas