C. Carey:  derybos dėl prizinių pinigų vyks prie uždarų durų

C. Carey:  derybos dėl prizinių pinigų vyks prie uždarų durų
logo 2019 Gruodžio 05 d. 13:03, FIA

Patvirtinę naują Techninį reglamentą 2021 metams ir komandų išlaidų mažinimo schemą, „Liberty Media“ susikoncentravo ties likusiais dviem punktais pakeisti šiuolaikinės „Formulės-1“ taisykles – šio sporto valdymo struktūros pakeitimu ir prizinių pinigų paskirstymu. Dabar esantys susitarimai netenkina mažų komandų, kurios negali dalyvauti kuriant taisykles ir gauna kur kas mažiau pinigų pagal sezono rezultatus. „Formulės-1“ vykdomasis direktorius Chase Carey pareiškė, kad nenorėtų šių klausimų aptarinėti viešai.

„Reikia išspręsti klausimus su sporto valdymo struktūra ir prizinių paskirstymu, - pareiškė C. Carey. Mes neturime konkrečios datos, iki kurios turime tai padaryti. Kaip aš kalbėjau anksčiau, mes panašius klausimus svarstysime prie uždarų durų. Galbūt kiti derėtųsi viešai, bet mes to nedarysime.

„Formulė-1“ yra tokia, kad prizinių klausimas kelia labai didelį susidomėjimą. Esu patenkintas tuo, ką mes jau padarėme. Mūsų tikslas – čempionate išsaugoti visas komandas ir kuo greičiau išspręsti šį klausimą. Artimiausiu metu komandos gaus visus dokumentus, o mūsų tikslas – kuo greičiau viską užbaigti. Dar kartą kartoju, kad tai mes aptarsime privačia tvarka ir neturime galutinių terminų“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos