C. Horneris: M. Verstappeno gynyba buvo sąžininga

C. Horneris: M. Verstappeno gynyba buvo sąžininga
logo 2021 Lapkričio 14 d. 23:26, Red Bull Content Pool

„Red Bull“ vadovas Christianas Horneris neįžvelgia nieko blogo savo piloto Maxo Verstappeno veiksmuose ir mano, kad jis gynėsi sąžiningai, tad tikrai nenusipelnė būti nubaustas.

M. Verstappenas 48-ame San Paulo GP lenktynių rate bandė apsiginti nuo Lewiso Hamiltono, kuris ketvirtame posūkyje pabandė varžovą aplenkti išore. Nors ir važiuodamas vidine trajektorija, olandas per plačiai įveikė posūkį, tad abu sportininkai atsidūrė už trasos ribų, bet tęsė pasirodymą lenktynėse.

Teisėjai atkreipė dėmesį į šį incidentą, bet jokios bausmės M. Verstappenui neskyrė. T. Wolffas tokį teisėjų sprendimą pavadino juokingu. Tuo tarpu C. Horneris incidente nieko blogo neįžvelgė.

„Du vaikinai tiesiog atkakliai kovojo, o Lewisas bandė lenkti išore“, - pasakojo C. Horneris.

„Maxas įvažiavo giliai į posūkį ir jie abu atsidūrė už trasos ribų. Būtų buvę tikrai nesąžininga už tai bausti. Jei būtų buvę atvirkščiai, būčiau liepęs sporto direktoriui dėl to pasiskųsti, bet pats nesitikėčiau, jog nubaus varžovą.“

Nors daugelis teigė, kad M. Verstappenas už savo veiksmus nusipelnė baudos, C. Horneris teigė, kad nebuvo kontakto, todėl nebuvo ir nusižengimo.

„Bauda? Už ką? Nebuvo įgyta jokio pranašumo ir nebuvo jokio kontakto. Manau, kad tai tiesiog buvo atkakli dvikova. Teisėjai dėl to priėmė teisingą sprendimą. Mes daugybę kartų kalbėjome apie tai, kad reikia leisti jiems lenktyniauti. Manau, kad šiandien jie priėmė teisingą sprendimą.“

C. Horneris mano, kad kai ant kortos pastatytas čempiono titulas, tokie incidentai yra neišvengiami.

„Maxas yra nusiteikęs kovoti kietai, Lewisas - lygiai taip pat. Tai du vaikinai, kovojantys dėl čempiono titulo, todėl kova tikrai nebus lengva. Tačiau aš manau, kad tai buvo sąžininga gynyba. Kontakto nebuvo, o grįžę į trasą jie tęsė kovą dėl pergalės.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas