C. Horneris: Maxas iš „Red Bull“ bolido išspaudė maksimumą (3)

C. Horneris: Maxas iš „Red Bull“ bolido išspaudė maksimumą
logo 2020 Gruodžio 12 d. 18:38, Red Bull Content Pool / Getty Images

Pirmąją „pole“ poziciją paskutiniojoje 2020-ųjų sezono kvalifikacijoje užsitikrinusios „Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris gyrė savo lenktynininką Maxą Verstappeną, tos pačios „pole“ pozicijos kaltininką, sakydamas, kad jaunasis F-1 talentas yra komandos atrama ir varomoji jėga. 

M. Verstappenas išplėšė pergalę iš „Mercedes“ rankų 0,0025 sekundžių skirtumu - viena tūkstantąja mažesne persvara už tą, kurios dėka praėjusio savaitgalio metu V. Bottas nugalėjo G. Russellą. Maxo pergalė taip pat pažymi ir pirmąją „pole“ pozicija 2020-iais, kuri buvo iškovota komandos, pasikliaujančios generuojama ne „Mercedes“ jėgainės galia. 

„Tiek kartų šiame sezone tenkinomės užimta trečiąja vieta. Tą vietą mums užtikrindavo puikūs Maxo šeštadieniniai pasirodymai, o šiandiena - ne išimtis. Maxas sugebėjo įveikti puikų ratą ir atsižvelgiant į tai, kad pirmuosius tris pilotus skiria mažiau nei dešimtoji sekundės dalis, galime didžiuotis, kad mūsų lenktynininkas - starto rikiuotėje stovės pirmas.“

„Mūsų komanda puikiai suvokia ir vertina tai, kad galime visuomet pasikliauti Maxu ir tuo, kad kiekvieno savaitgalio metu jis atiduos viską, ką gali, kad išspaustų iš mūsų bolido galimybių maksimumą. Jis visuomet gali nustebinti, ir šiandieninis pasirodymas - labai aiškus to įrodymas. Prieš prasidedant kvalifikacijai manėme, kad labiausiai tikėtinas šiandieninis rezultatas - iškovota trečioji vieta. Visi matė sunkiai ir ilgai dirbusių komandos narių reakcijas ir ką toks pasiekimas reiškia jiems. Šiame sezone mūsų techninio aptarnavimo komanda sugebėjo pademonstruoti 9 iš 10 greičiausiųjų sustojimų - toks rezultatas iš tiesų rodo įspūdingą formą.“

„Esu tikras, kad šiandieninė mūsų pergalė labai svarbi ir „Honda“ koncernui, ir pačiam Maxui, kuris šiais metais buvo tiesiog neįtikėtinas, išspausdamas iš jam paruošto bolido absoliučiai viską, kas įmanoma. Paskutiniojoje kvalifikacijoje iškovota „pole“ mums yra labai svarbi, tačiau tai - tik pusė darbo, turime pasinaudoti šiuo pranašumu rytoj ir paversti tai puikiu rezultatu, kuriuo galėsime didžiuotis, kirtę finišo liniją,“ - baigdamas pridūrė komandos vadovas.


Komentarai (3)
Pit Crew
IP: eb726f6 | 12/13 01:01 Atsakyti
Ot laikai atėjo... Tiesiog Šventė Mersų eroje...
SethFin
IP: 16a6914 | 12/12 21:04 Atsakyti
Aplenkė Botta ką ir privalo ištikro daryt atsižvelgiant Botto silpnuma, o auksinis berniukas Hamiltonas po gripo grįžo, tai kažkiek įtakos tikrai turėjo, tad pasisekė ir tiek. Rasak žinok praktiškai neabejoju, kad taip ir bus neveltui Crashstappenu jį visi vadina.
Laurynas Sabaliauskas
IP: f541933 | 12/12 19:55 Atsakyti
Tai 0.025 ar 0.0025?
×

TOP naujienos