C. Leclercas iškovojo antrąją pergalę virtualiose F-1 lenktynėse, L. Norrisas ir vėl susidūrė su techniniais nesklandumais

C. Leclercas iškovojo antrąją pergalę virtualiose F-1 lenktynėse, L. Norrisas ir vėl susidūrė su techniniais nesklandumais
logo 2020 Balandžio 19 d. 21:37, Ferrari

Sekmadienio vakarą įvyko jau trečiosios virtualios „Formulės-1“ lenktynės. Šanchajaus trasoje nepralenkiamas ir vėl buvo „Ferrari“ atstovas Charlesas Leclercas, kuris triumfavo antrose lenktynėse iš eilės.

Monakietis savo pranašumą įrodė jau kvalifikacijoje, kai iškovojo „pole“ poziciją, už savo nugaros palikdamas „Red Bull“ atstovą Alexanderį Alboną. Pastarasis nuo pat lenktynių pradžios aktyviai spaudė C. Leclercą ir dėka ankstesnio sustojimo techninėje aptarnavimo juostoje sugebėjo jį aplenkti.

Vis tik „Ferrari“ pilotas netruko susigrąžinti prarastą poziciją ir pamažu krovėsi pranašumą prieš A. Alboną, kuris finišo liniją kirto antras, nuo nugalėtojo atsilikęs daugiau nei 2,5 sek.

Sėkmingai šiose lenktynėse pasirodė „Formulės-2“ lenktynininkas Gunayu Zhou, kuris su „Renault“ bolidu finišo liniją kirto trečias.

Penketuką virtualiose lenktynėse Kinijoje užbaigė „Williams“ pilotas George'as Russellas bei „Mercedes“ garbę gynęs Stoffelis Vandoorne'as.

Šioje serijoje debiutavęs Carlosas Sainzas lenktynes pradėjo avarija, po kurios nusirito į rikiuotės galą, tačiau sugebėjo prasibrauti iki dešimtosios pozicijos. Viena vieta aukščiau finišavo dar vienas F-1 pilotas Nicholas Latifi.

Su techninėmis problemomis dar kartą susidūręs Lando Norrisas trasoje taip ir nepasirodė, o Antonio Giovinazzi iš lenktynių pasitraukė jų eigoje.

Kitos virtualios F-1 lenktynės numatytos gegužės 3 dieną.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas