C. Leclercas: po penkerių metų matau save čempionu „Ferrari“ sudėtyje

C. Leclercas: po penkerių metų matau save čempionu „Ferrari“ sudėtyje
logo 2019 Rugsėjo 05 d. 14:25, Ferrari

Pergalė Spa pakėlė „Ferrari“ kovinę dvasią ir dabar komanda su optimizmu laukia namų lenktynių Monzoje. Prieš Italijos GP lenktynes komandos pilotai kalbėjo apie tikslus ir perspektyvas...

Charlesas Leclercas: „Po penkerių metų matau save pasaulio čempionu „Ferrari“ sudėtyje. Norint vystytis, reikia kelti maksimaliai aukštus tikslus. Aš nuo vaikystės svajojau apie pergales „Formulėje-1“ ir dabar turėjau kažkiek laiko, galėdamas suprasti, kas atsitiko Spa. Bet nelabai gilinausi į šias mintis, kadangi turėjau koncentruotis ties lenktynėmis Monzoje. Aš seniai laukiau pirmosios pergalės – ji atnešė man palengvėjimą ir suvaidino svarbų vaidmenį komandai. „Ferrari“ yra labai svarbi italams – tai beveik religija ir man didelė garbė atstovauti šį prekinį ženklą.

Mes su Sebastianu suradome reikiamą balansą – kartu geriname mašiną, puikiai suprantame vienas kitą. Suprantama, kad kiekvienas iš mūsų norime aplenkti draugą. Aš daug ko išmokau iš Sebastiano, jis yra labai metodiškas, jam svarbi kiekviena detalė – jis daug davė man šia prasme.

Mašina turi didelį maksimalų greitį, kvalifikacijoje mes galime būti labai greiti, bet reikia gerai padirbėti ir iškovoti „pole“, nes lenktynėse „Mercedes“ bolidai bus labai greiti“.

Sebastianas Vettelis: „Ar pasiruošę mes Monzai? Taip. Gali būti, jog šį savaitgalį mes būsime favoritais. Monzoje visuomet būna daug sirgalių ir tai šaunu. Po lenktynių Spa mes norime pasiekti sėkmės šį savaitgalį ir turime gerą mašiną – pažiūrėsime. Pergalė Belgijoje buvo svarbi komandai ir Charlesui, mes turėjome sudėtingą sezoną, tačiau Spa viskas buvo puiku ir tikimės, jog Monzoje mūsų taip pat laukia sėkmė.

Ką man reiškia pasirodymai „Ferrari“ komandoje? Tai yra vaikystės svajonė. Anksčiau mes žiūrėdavome per TV kaip Schumacheris laimi lenktynes prie raudonosios mašinos vairo. Žodžiais yra sunku apibūdinti „Ferrari“, komandos dvasią...

Kai dėl santykių su Leclercu, svarbu, kad mes kartu dirbome su mašina. Charlesas yra labai stiprus varžovas, Spa jis pasirodė geriau ir man tai nepatinka. Bet toks yra mūsų darbas. Mes turime skirtingas nuostatas ir visuomet galima ko nors išmokti naujo. Man patinka lenktyniauti „Formulėje-1“ – taip pat, kaip ir prieš 10 metų, galbūt – netgi daugiau, kadangi dabar aš esu „Ferrari“ ekipoje. Bet dabar man svarbus tik šis savaitgalis, o ne tai, kas bus po penkerių metų“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0