C. Leclercas: sunku džiaugtis pirmąja pergale

C. Leclercas: sunku džiaugtis pirmąja pergale
logo 2019 Rugsėjo 01 d. 18:44, Ferrari

Po to kai vakar Belgijoje, Spa trasoje, tragiškai žuvo F-2 pilotas Anthoine‘as Hubertas, pirmąją pergalę šiandien iškovojęs Charlesas Leclercas sakė, kad sunku džiaugtis tokiu pasiekimu.

Abu sportininkai praeityje lenktyniavo kartingais ir varžėsi tose pačiose lenktynių trasose. Šiandien pergalę iškovojęs C. Leclercas ją skyrė būtent A. Hubertui.

„Iš vienos pusės, pasiekiau tai, apie ką svajojau dar nuo tada kai buvau vaikas. Iš kitos pusės, po to kas nutiko vakar, tai buvo sunkus savaitgalis. Visų pirma mes praradome draugą. Labai sunku tokiose situacijose“, - kalbėjo C. Leclercas.

„Norėčiau savo pirmą pergalę skirti jam. Mes kartu užaugome. Kai pirmą kartą lenktynėse varžėmės su Anthoine‘u, lenktynėse taip pat dalyvavo Estebanas Oconas, Pierre‘as Gasly. Labai gaila dėl to kas nutiko vakar. Sunku džiaugtis pergale. Bet tikrai šią dieną prisiminsiu visą savo likusį gyvenimą.“

„Tai buvo labai sunkios lenktynės. Varžybų pabaigoje mes turėjome problemų su padangomis. Bet dabar jaučiuosi daug geriau nei Vengrijoje, šį kartą tikrai pavyko geriau susitvarkyti su padangomis.“

„Lenktynių pabaiga tikrai nebuvo lengva. Hamiltonas mane vijosi labai greitai. Jaučiau spaudimą. Bet džiaugiuosi, jog pavyko jį išlaikyti už savęs ir nugalėti.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0