C. Leclerco bolido važiuoklėje aptiko įtrūkimą

C. Leclerco bolido važiuoklėje aptiko įtrūkimą
logo 2021 Lapkričio 21 d. 10:31, Ferrari

Ferrari“ pilotas Charlesas Leclercas tragiškai pasirodė kvalifikacijoje. Katare ir parodė tik 13-tą rezultatą. Monakietis nesugebėjo patekti į trečiąjį kvalifikacijos segmentą, nežiūrint į tai, kad antrajame bandyme naudojo minkštąsias padangas, kai tuo tarpu jo partneris Carlosas Sainzas į kvalifikacijos finalą pateko su vidutinėmis padangomis.

Po kvalifikacijos Leclercas negalėjo paaiškinti tokios nesėkmės, o tik pažymėjo, kad jam trūko sukibimo su asfaltu tiek priekinėje, tiek galinėje ašyse. Kaip paaiškėjo vėliau, tai įvyko dėl mechaninio automobilio pažeidimo.

Po kvalifikacijos patikrinę bolidą, „Ferrari“ mechanikai surado važiuoklėje įtrūkimą. Gali būti, kad važiuoklė buvo pažeista pirmoje kvalifikacijos dalyje Charlesui užvažiavus ant kelkraščio. Dabar „Ferrari“ mechanikams teks keisti Leclerco automobilio važiuoklę. Jei komandai tai pavyks padaryti per Sportiniame reglamente numatytą laiką, tai Charlesas galės startuoti iš 13-tos pozicijos. Kitu atveju monakiečiui lenktynes teks pradėti iš starto rikiuotės pabaigos.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2022 sezono taškai: 554
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau
Charlesas Leclercas
Pilotas: Charlesas Leclercas 2022 sezono taškai: 308
Komanda: Ferrari Amžius: 25 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos