C. Sainzas: esu patenkintas pažanga

C. Sainzas: esu patenkintas pažanga
logo 2025 Balandžio 13 d. 15:51, Pirelli nuotr.

Bahreino kvalifikacijoje Carlosas Sainzas pirmą kartą šiame sezone ne tik aplenkė savo komandos draugą, bet ir tapo vieninteliu „Williams“ lenktynininku, kuris pateko į finalą. Carlosas čia startuos 8-tas. Alexas Albonas startuos iš 15-tos pozicijos, bet tai tik dėl baudų, kurias gavo varžovai, nes Alexas kvalifikacijoje iškrito iš kovos pirmoje jos dalyje.

Carlosas Sainzas: „Patekau į kvalifikacijos finalą, iš vienos pusės, tuo džiaugiuosi, iš kitos – nelabai. Esu patenkintas pažanga, tais žingsniais, kurių ėmėmės ir tuo, kad man pavyko nuvažiuoti neblogus ratus.

Per kvalifikaciją mano rezultatai gerėjo, aš dabar jau geriau suprantu „Williams“ bolidą, bet tai nereiškia, kad visos kvalifikacijos bus geros kaip ši. Mes sugebėjome surasti efektyvų požiūrį ir tai man padėjo.

Reikia toliau tęsti darbus ir žingsnis po žingsnio judėti į priekį. Skirtingose trasose mes eksperimentuosime su nustatymais ir aiškinsimės, ką reikia keisti vairavimo stiliuje ir palaipsniui pasiekti reikiamo lygio.

Pagrindinė užduotis lenktynėms – koncentruotis ties savo važiavimu. Paskui mane startuos Lewisas Hamiltonas ir Yuki Tsunoda, jų bolidai yra greitesni nei FW47. Šioje trasoje galima lenkti, o kai mašina generuoja daugiau prispaudžiamosios jėgos, kokios yra „Ferrari“ bei „Red Bull“, tai leidžia geriau tausoti padangas.

Kažkuriuo momentu jie galės mane aplenkti, bet artėjančios lenktynės man labai svarbios, nes man reikės išsiaiškinti bolido elgesį trasoje, kur pagrindinis krūvis teks galinėms padangoms“.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas