C. Sainzas: man komfortiška „McLaren“ (1)

C. Sainzas: man komfortiška „McLaren“
logo 2019 Vasario 26 d. 11:50, McLaren F1

Pertraukos tarp žiemos bandymų metu Carlosas Sainzas sudalyvavo naujojo „Formulės-1“ sezono pristatyme ispaniškame „Movistar“ TV kanale, kur papasakojo apie darbą naujoje jam komandoje, įspūdžius apie bolidą ir apie naujus tikslus.

Carlosas Sainzas: „Regis, kad mes kol kas nusileidžiame „Ferrari“... O jei rimtai, tai mes nežinome, kokias pozicijas dabar užimame. Šios savaitės pabaigoje informacijos bus kur kas daugiau, bet spręsti apie tikrą jėgų išsidėstymą bus galima tik per kvalifikaciją Australijoje. Sprendžiant iš visko, mes užimame 6 ar 7 vietą, bet užtikrintumo kol kas nėra.

Per pirmąją bandymų savaitę „McLaren“ mašina nuvažiavo gana ilgą distanciją – tai geras ženklas. Komanda įsiklauso į mane, o aš įsiklausau į juos. Aš jau ketverius metus lenktyniauju „Formulėje-1“ ir galiu „McLaren“ duoti daugiau nei Lando Norrisas, kadangi turiu kur kas daugiau patirties. Apie mano komandos draugą kol kas sunku spręsti, mes kol kas nedirbome presingo sąlygomis.

Mūsų tikslas – judėti į priekį. Būsiu patenkintas, jei pamatysiu pažangą. Jei mes neuždirbsime taškų per pirmąsias sezono lenktynes – tai nebus problema man, tai bus tik atskaitos taškas. Mes turime visiškai naują bolidą – jo išorės vaizdas ir koncepcija pasikeitė, todėl aš noriu nuvažiuoti kuo daugiau ratų per bandymus. Per antrąją bandymų sesiją aš norėsiu paeksperimentuoti su skirtingais sprendimais.

MCL34 labai tinka Barselonos trasos pirma sektorius, kadangi dabar priekinis sparnas nustatytas nedidelei prispaudžiamajai galiai, o mūsų maksimalus greitis yra didelis. Kartu mes tikimės, kad variklio galia bus kiek didesnė nei dabar.

Alonso dalyvavimas mūsų projekte? Aš su juo nekalbėjau šia tema. Manau, kad Zakas Brownas geriau žino, kada jis prie mūsų prisijungs. Man trūks Fernando, bet aš nepasakyčiau, jog iš manęs yra laukiama daugiau vien todėl, kad aš likau vieninteliu ispanu starto rikiuotėje. Mes kartu ketverius metus lenktyniavome „Formulėje-1“ ir žinoma, aš dabar jo ilgėsiuosi, bet  manau, kad „McLaren“ jo netrūks, juk dabar ten dirbu aš...“


Komentarai (1)
Benas Kaz
| 02/26 17:57 Atsakyti
uzima 6-7 vietas. liuudnai. o taip gera prisimint ferrari ir mclaren kovas.. :)
ech
×

TOP naujienos