C. Sainzas: šiuo metu noriu šiek tiek pamiršti „Ferrari“ ir susikoncentruoti ties „McLaren“ reikalais

C. Sainzas: šiuo metu noriu šiek tiek pamiršti „Ferrari“ ir susikoncentruoti ties „McLaren“ reikalais
logo Gegužės 20 d. 15:42, McLaren F1

McLaren“ komandos garbę artėjantį sezoną ginsiantis Carlosas Sainzas nuo 2021 metų persės į „Ferrari“ bolidą, kurį perims iš Sebastiano Vettelio.

25-erių ispanas, bendraudamas su „Sky Sport Italia“, pripažino, kad dėl koronaviruso pandemijos ir įvairių ribojimų jo derybos su „Ferrari“ buvo ganėtinai keistos, kadangi abi pusės negalėjo susitikti ir pasikalbėti akis į akį.

„Pastarosios savaitės man buvo labai ypatingos. Tiesa, buvo labai keista vesti derybas su „Ferrari“, taip ir nesusitikus gyvam pokalbiui. Laiką leidau su savo tėčiu ir nuolat bendraudavome su agentu. Manau, kad su situacija susitvarkėme tikrai neblogai“, – kalbėjo C. Sainzas.

Nors dauguma „Formulės-1“ fanų ir apžvalgininkų jau spėlioja, kaip C. Sainzui seksis „Ferrari“ gretose, pats lenktynininkas kol kas visą dėmesį ruošiasi skirti „McLaren“ ekipai.

„Privalau padėkoti visai „McLaren“ komandai už tai, ką per šį laiką dėl manęs padarė. Negaliu sulaukti, kuomet galėsiu visiems padėkoti asmeniškai.

Noriu kuo greičiau sugrįžti į komandos bazę ir pradėti darbus. Maniau, kad po mano sprendimo persikelti į „Ferrari“ daug kas bus nusivylę, tačiau priešingai – sulaukiau labai daug sveikinimų. Už tai noriu atsidėkoti sėkmingais pasirodymais lenktynėse.

Žinau, kad Ispanijoje žmonės jau dabar nekantrauja pamatyti mane prie „Ferrari“ bolido vairo, tačiau šiuo metu noriu šiek tiek pamiršti „Ferrari“ ir susikoncentruoti ties „McLaren“ reikalais“, – pridėjo C. Sainzas.


Komentarai (0)
×

F-1.lt pulsas