C. Sainzas: turime pagerinti bolido darbą lėtose trasos dalyse (1)

C. Sainzas: turime pagerinti bolido darbą lėtose trasos dalyse
logo 2019 Liepos 18 d. 16:13, McLaren F1

Gana solidžiai šį sezoną atrodanti „McLaren“ komanda konstruktorių įskaitoje kol kas nusileidžia tik „Mercedes“, „Ferrari“ bei „Red Bull“ ekipoms.  Tiesa, pranašumas prieš laipteliu žemiau esančią „Renault“ komandą kol kas tėra 21 taškas.

Didžiosios Britanijos GP lenktynėse šeštojoje pozicijoje finišavęs „McLaren“ pilotas Carlosas  Sainzas teigė, kad pasirodymas Silverstoune parodė, ko komandai trūksta, norint dar labiau atitrūkti nuo varžovų.

„Turime pagerinti bolido darbą lėtose trasos dalyse. Tai mums suteiktų pranašumą prieš varžovus, kurio  šiuo metu mums trūksta. 

Vienintelis dalykas, kurį kol kas žinome yra tai, jog mes dar tikrai nesame atsiplėšę nuo turnyrinės lentelės vidurio komandų. Daugelis žmonių norėtų, kad jau būtume tai padarę, tačiau vis dar esame artimoje kovoje su „Renault“.

Manau, kad trasos Austrijoje bei Prancūzijoje mums buvo labai palankios ir mes ten buvome ketvirta greičiausia komanda. Tačiau lenktynės Silverstoune parodė, kad mūsų atotrūkis nuo kitų komandų dar nėra akivaizdus. Kaip jau ir minėjau, privalome pagerinti bolido darbą lėtose trasos dalyse“, - oficialiai F-1 svetainei sakė C. Sainzas.


Komentarai (1)
Klepsidra
| 07/18 22:24
Ricciardo sake, kad padarius is McLaren ir Renault viena bolida butu galima kovoti del podiumu
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas