D. Coulthardas: C. Sainzas nesusitvarko su spaudimu

D. Coulthardas: C. Sainzas nesusitvarko su spaudimu
logo 2022 Balandžio 13 d. 12:25, Mercedes

Komentuodamas Australijos GP etapo rezultatus, buvęs „Formulės-1“ pilotas Davidas Coulthardas pareiškė, kad „Ferrari“ sportininko Charleso Leclerco pranašumas priminė jam Michaelio Schumacherio dominavimą prie „Ferrari“ vairo...

Davidas Coulthardas: „Stebėdamas Leclerco pasirodymą prisiminiau, kaip Michaelis dominavo prie „Ferrari“ vairo. Mano visos senos baimės vėl sugrįžo...

Reikia pripažinti, kad Leclercas – puikus lenktynininkas. „Ferrari“ šiemet gerai padirbėjo su bolidu, o komandos vadovas Mattia Binotto įrodė, kad jis susitvarkė su spaudimu dėl prastų rezultatų per praėjusius dvejus metus. Leclercas tikrai dominavo lenktynėse ir tai padarė didelį įspÅ«dį.

Jo komandos partneris Carlosas Sainzas žino, kad pats suklydo. Jis dabar yra labai piktas. Klaidos seka viena kitą. Carlosas junta spaudimą, kadangi vaikinas, kurį jis turi aplenkti, dabar važiuoja su mašina, kuri yra pajėgi nugalėti.

Tai yra visai kas kita nei tai, kai jÅ«s kovojate su komandos draugu peletono viduryje. Carlosas svajojo vairuoti tokią mašiną, kuri sugebėtų laimėti pasaulio čempionatą. Dabar jis turi tokią mašiną, tačiau lenktynes laimi jo komandos partneris“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2024 sezono taškai: 302
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061