D. Hillas: aš taip ir nesupratau Schumacherio

D. Hillas: aš taip ir nesupratau Schumacherio
logo 2019 Gegužės 02 d. 10:53, Getty Images

1996 metų F-1 pasaulio čempionui Damonui Hillui teko lenktyniauti su Alainu Prostu, Ayrtonu Senna, Nigelu Mansellu ir Michaeliu Schumacheriu. D. Hillas papasakojo apie santykius su lenktynių draugais ir apie varžymąsi su Michaeliu Schumacheriu.

Damonas Hillas: „Visi jie turėjo visiškai skirtingus charakterius, visi jie buvo neįtikėtinai greiti ir stiprÅ«s varžovai. Jie skirtingai žiÅ«rėjo į mane. Nigelui patiko juokauti, bet jis galėdavo padaryti ir pastabą, tuo tave pastatydamas tarsi į vietą. Alainas buvo uždaras, susikoncentravęs ties savimi, bet labai mandagus, ramus ir taktiškas. Ayrtonas labai daug dirbo ir buvo labai rimtas. Tai skirtingi žmonės, bet visi jie – neįtikėtinai greiti ir talentingi lenktynininkai.

Mes kartu dalyvaudavome rėmėjų renginiuose ir dirbdavome bandymuose, kartu pietaudavome verslo klube ar viešbutyje. Bet mes nesilinksmindavome kartu. Mes buvome bendraamžiais, tačiau priklausėme skirtingoms kartoms ir aš žinojau savo vietą. Su manimi jie gerai elgėsi, tarp mÅ«sų nebÅ«davo problemų. Aš žinojau, kad gavau unikalų šansą varžytis su šiais vaikinais.

Mane visą gyvenimą supo lenktynininkai. Mano tėvas buvo lenktynininkas, aš pažinojau jo bičiulius. Jie buvo draugais ir rengdavo vakarėlius. Man patiko tokie santykiai. Jau tuomet aš supratau lenktynininkus. Man atrodo, kad aš juos ir dabar suprantu, bet aš taip ir nesupratau Michaelio Schumacherio. Grįžtant prie kalbų apie charakterius, Michaelis taip pat nebuvo į nieką panašus.

Avarija Adelaidėje 1994 metais? Aš niekuomet niekuo nekaltinau Schumacherio. Tas sezonas buvo baisus dėl įvykio Imoloje ir apskritai buvo išbandymu man. Aš nelaukiau, kad kovosiu dėl čempiono titulo su Michaeliu Schumacheriu. Aš maniau, kad turėsiu padėti Ayrtonui ir atlikti „antro numerio“ darbą, o jei pasiseks, keletą kartų jį aplenkti. Bet viskas susiklostė taip, kad mes su Michaeliu kovojome dėl titulo. Man atrodo, aš padariau viską, kas įmanoma, bet nepasiekiau savo tikslo. Incidentas Adelaidėje sukėlė daug ginčų ir daugelį nustebino“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218