D. Kvyatas nemano, kad nusipelnė baudos už susidūrimą su N. Hulkenbergu (6)

D. Kvyatas nemano, kad nusipelnė baudos už susidūrimą su N. Hulkenbergu
logo 2019 Spalio 28 d. 22:52, Red Bull Content Pool / Getty Images

Toro Rosso“ komandos pilotas Daniilas Kvyatas Meksikos GP lenktynėse finišavo devintas, tačiau iškovotų taškų neteko.

Rusas paskutiniame rate neišvengė kontakto su Nico Hulkenbergu ir už tai buvo nubaustas 10 sekundžių bauda, po kurios D. Kvyatas nukrito į 11 vietą.

Vis tik pats lenktynininkas nebuvo patenkintas tokiu teisėjų sprendimu bei teigė, kad tai buvo tiesiog lenktyninis incidentas.

„Esu šiek tiek nusivylęs dėl gautos baudos, nes mums yra sakoma, kad trasoje galime kovoti ir turime lenktyniauti. Nico bandė gintis, o aš jį atakavau ir tokie dalykai tiesiog nutinka lenktynėse, ypač paskutiniuose ratuose.

Nepaisant to, po šio savaitgalio jaučiuosi labai gerai. Tiek penktadienį, tiek šeštadienį, tiek lenktynėse buvome stiprūs, todėl labai laukiu kito savaitgalio lenktynių JAV“, - kalbėjo D. Kvyatas.Komentarai (6)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Rasak
| 10/30 17:02 Atsakyti
Jei ne tėvas, tai Hulkas ir į sieną nebūtų trenkęsis...
Vyacheslav Kvyat worked for Bashneft, initially as a mechanic at the Novo-Ufa refinery, but rose through the ranks to become the financial director of the export division until 1996. Later he branched out and worked with other energy companies, ending up as CFO of West Siberian Energy. At the same time he stood for election as a Deputy in the Bashkortostan state parliament.
LewisIsFasterThanYou
| 10/29 14:34 Atsakyti
EičJey
10/28 23:39

Tik dabar prisiverčiau pakartojimą pažiūrėt. Incidentas net nebūtų svarstomas (vargu ar jį būtų kas pastebėję), jei Hulkenbergas į sieną įpuolęs nebūtų. Jei šitas yra vertas 10s, https://www.youtube.com/watch?v=buv9xJ5i868 0:56 Vettelis nusipelnė bent 5s.

Vettelis už šitą 5s nusipelnė :DDDD Iš kur jūs tokie išdygstat..
Birdas
| 10/29 10:45 Atsakyti
Torpeda grįžta...
RBR
| 10/29 08:59 Atsakyti
Sitame incidente labiau buvo vertinamos pasekmes, o ne veiksmas. Jei Hulka butu tik sumete po smugio, niekas gal ir nebutu i tai rimtai paziurejes. Bet dabar kai siena pabuciavo jau reikejo teisejams imtis priemoniu
EičJey
| 10/28 23:39 Atsakyti
Tik dabar prisiverčiau pakartojimą pažiūrėt. Incidentas net nebūtų svarstomas (vargu ar jį būtų kas pastebėję), jei Hulkenbergas į sieną įpuolęs nebūtų. Jei šitas yra vertas 10s, https://www.youtube.com/watch?v=buv9xJ5i868 0:56 Vettelis nusipelnė bent 5s.
AF1
| 10/28 23:27 Atsakyti
Sitas ponas, panasu, kvaileja ne menesiais, o dienomis. Buvo visai neblogas bicas, bet po atsveikinimo is Red Bull taip ir nesugebejo atsitiesti. Absurdiskos avarijos vel pilasi. Jo "bandymas lenkti" Hulka t.y. ismusimas buvo tarsi epizodas is visisku amateuru kartingo varzybu. O komentarai po visko dar labiau sustiprina minti, kad pieniu turime daugiau, nei viena.
×

TOP naujienos