D. Ricciardo: aš negalėjau atsisakyti „McLaren“ pasiūlymo (1)

D. Ricciardo: aš negalėjau atsisakyti „McLaren“ pasiūlymo
logo 2020 Birželio 22 d. 13:58, Renault Sport

Australų lenktynininko Danielio Ricciardo teigimu, jis negalėjo praleisti „McLaren“ komandos pasiūlymo pereiti į jų komandą 2021 metais, juolab, kad pilotų rinkoje tuo metu vyko staigūs pasikeitimai.

Savotišku detonatoriumi tapo „Ferrari“ sprendimas nepratęsti kontrakto su Sebastianu Vetteliu, po ko buvo pranešta, kad naujuoju Charleso Leclero partneriu kitais metais taps Carlosas Sainzas. Būtent jo vietą „McLaren“ užims Danielis Ricciardo.

„Skuderijos sprendimas nepratęsti sutartie su Vetteliu davė domino efektą, - sakė Danielis. – Viskas įvyko labai greitai, netgi Carlosui ir iš karto reikėjo priiminėti sprendimus, nes apgalvojimui laiko visai nebuvo.

Sezonas šiais metais startuoja tik liepą, jėgų išsidėstymas paaiškės tik po kelių lenktynių, o visa kita bus aišku tik rugpjūtį ar net rugsėjį, todėl užimti laukimo poziciją buvo labai pavojinga. Ir aš negalėjau atsisakyti „McLaren“ pasiūlymo.

Visos komandos, kurios suinteresuotos tavo paslaugomis, stengiasi tave įkalbėti, juo labiau dabar, kai lenktynių nėra. Bet priimti kieno nors pasiūlymą galima tik tuo atveju, jei jis tave įkvepia. Jei prisiminsime praėjusį sezoną, tai tada „McLaren“ tapo savotiška sensacija. Ši komanda žengė didelį žingsnį į priekį, ji yra nusiteikusi sėkmei, o 2021 metais dar gaus ir „Mercedes“ motorus. Jie tiki manimi ir nors priimti sprendimą dėl perėjimo buvo gana sunku, praleisti „McLaren“ pasiūlymo aš negalėjau“.


Komentarai (1)
Subjektyvus
IP: 75ce1ab | 06/22 19:28 Atsakyti
gaila, kad ne zodzio nepakomentavo apie pardavima.
×

TOP naujienos