D. Ricciardo: fiksuotas greičiausias lenktynių ratas - puikus būdas atsisveikinti su komanda (2)

D. Ricciardo: fiksuotas greičiausias lenktynių ratas - puikus būdas atsisveikinti su komanda
logo 2020 Gruodžio 13 d. 21:10, Renault Sport

Paskutinėse Abu Dabio lenktynėse užbaigęs karjeros etapą su „Renault“ komanda ir kitais metais persikelsiantis į trečiąją konstruktorių įskaitos vietą šiandien iškovojusią „McLaren“ komandą, Danielis Ricciardo finišo liniją kirto 7-oje vietoje ir iš 5-osios bendros lenktynininkų įskaitos vietos nepakilo, bet visada demonstruojamo optimizo ir didžiavimosi savo komanda neprarado. 

„Manau, kad komanda su šio sezono diktuotomis sunkiomis sąlygomis susitvarkė puikiai atiduodami viską, ką gali ir dirbdami labai sunkiai. Praėjusiais metais jautėmės taip, lyg būtume neišnaudoję viso turimo potencialo, tad turėjome šiais metais pasistengti pakeisti situaciją savo naudai. Ir mums tai pavyko, todėl labai didžiuojuosi savo komanda. Be abejo, pralaimėjome kovą dėl trečiosios ir ketvirtosios konstruktorių įskaitos vietų. Galvodami apie paskutinėms sezono lenktynėms tinkamiausią strategiją vakar vakare svarstėme galimybę startuoti su kietojo mišinio padangomis, tačiau nebuvome tikri, kad tai - geriausias pasirinkimas, o šiandien pademonstruotas rezultatas rodo, kad neklydome“, - pasakojo australas, lenktynių metu paskutinis iš varžovų apsilankęs techninio aptarnavimo juostoje.

„Nežinojau, ar į trasą išvažiavęs saugos automobilis padės ar pakenks mums, bet aš sugebėjau išlaikyti padangas darbiniame temperatūrų lange pakankamai ilgai, o tai leido man lenktynėse stoti tik 40-ajame rate ir „užsidėti“ vidutinio kietumo padangas, kurios lenktynių metu būtų daug šviežesnės nei mano konkurentų, tačiau grįžęs į trasą atsiradau „niekieno žemėje“ ir jaučiau, kad  „McLaren'ų“ pavyti neįmanoma, tačiau pabaigoje mums pavyko pademonstruoti greičiausiąjį rato įveikimo laiką, o tai puikus būdas atsisveikinti.“

„Iš tiesų, tai dar iki apsilankymo techninio aptarnavimo juostoje netikėjau, kad pavyks aplenkti tokią formą ir tempą demonstruojančius „McLaren“. Tiesa, pirmiausia juos reikėjo pavyti, o tik tada galvoti apie tai, kaip juos aplenkti. Trasą palikus saugos automobiliui turėjau už savęs išlaikyti L. Norrisą, ant kurio bolido jau sukosi „šviežesnis“ kietojo mišinio padangų komplektas, bet galiausiai jis finišavo dvejomis pozicijomis aukščiau už mane.“

„Esu laimingas dėl to, kaip reikalai susiklostė man asmeniškai. Jaučiuosi taip, lyg būčiau padaręs viską, ką galėjau, o tai, kad kitą sezoną pradėsiu su komanda, iškovojusia trečiąją konstruktorių įskaitos vietą - suteikia papildomos motyvacijos. Paskutiniai šeši mėnesiai buvo labai intensyvūs. Man tai patiko, bet tikrai buvo labai intensyvu. Jeigu kas nors man pasakytų, kad kitą savaitgalį mūsų laukia dar vienos lenktynės, nebūčiau labai patenkintas. Labai džiaugiuosi, kad sezonas baigėsi. Dabar norėčiau savaitę ar dvi pagulėti ant sofos ir nieko neveikti“, - baigdamas pridūrė D. Ricciardo. 


Komentarai (2)
deivec
IP: 70077fe | 12/14 11:17 Atsakyti
laaabai bus idomu pamatyti VET ir RIC forma naujose komandose....
Lexxus
IP: 909efe4 | 12/14 08:39 Atsakyti
Taip ir nesupratau, kodėl supersoftų sustojęs nesidėjo. Ten 15 ratų buvo likę, rizikos jokios... Plan C
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas