D. Ricciardo: maniau, kad galiu aplenkti Maxą pirmajame posūkyje (3)

D. Ricciardo: maniau, kad galiu aplenkti Maxą pirmajame posūkyje
logo Rugsėjo 11 d. 20:30, McLaren F1

D. Ricciardo, šiais metais atstovaujantis „McLaren“ komandai ir dažnai turintis pripažinti gerokai jaunesnio savo komandos draugo pranašumą ir kvalifikacijoje, ir lenktynėse, Monzos trasoje vykusiose sprinto lenktynėse sugebėjo finišuoti aukštesnėje pozicijoje nei L. Norrisas.

Pritaikius sprinto lenktynes laimėjusiam „Mercedes“ pilotui V. Bottui skirtą starto pozicijų baudą, šiandien trečias finišavęs australas rytoj startuos iš antrosios vietos. Paskutinį kartą startu iš pirmosios eilės D. Ricciardo džiaugtis galėjo 2018-ųjų Mexico GP. 

„Aš, ko gero, turiu dar priprasti prie minties, kad iš tiesų startuosiu iš tokios aukštos pozicijos. „McLaren“ ilgai laukė tokios galimybės, kaip ir aš. Negalime jos praleisti, todėl esu pasiruošęs rytoj laukiančiose lenktynėse kautis dėl kiekvieno trasos centimetro ir atlaikyti spaudimą, kurį kels už manęs startuosiantys.“

„Iškovoti trečią vietą padėjo geras startas iš penktosios pozicijos. Sekundei net pamaniau, kad pirmajame posūkyje galėčiau aplenkti Maxą. Jis važiavo vidine posūkio trajektorija, tačiau prieš mane trasa buvo švari, todėl galėjau įvažiuoti giliau į posūkį ir vėliau stabdyti. Po kelių akimirkų supratau, kad dviem bolidams vietos šiame posūkyje neužteks ir savo lenkimą teks bandyti atlikti kitu metu.
"

„Tikiuosi, kad mūsų tempas lenktynėse bus konkurencingas taip pat, kaip ir šiandienos sprinto lenktynėse. Tiesa, jo nepakako, kad įveikčiau Valtteri ar Maxą, bet jaučiausi užtikrintai, todėl taip pat reikia pasitikti ir sekmadienio lenktynes. Aš esu išalkęs pergalių ir gerų pasirodymų, ir rytoj padarysiu viską, ką galiu, kad su komanda galėtume džiaugtis rezultatu“, – pridėjo D. Ricciardo. 


McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2021 sezono taškai: 215
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL35M
Plačiau
Danielis Ricciardo
Pilotas: Danielis Ricciardo 2021 sezono taškai: 83
Komanda: McLaren Amžius: 32 m.
Plačiau

Komentarai (3)
Kestutis Gps
IP: 6d8c6b5 | 09/12 08:34 Atsakyti
Gaslio vietoje irgi būčiau nusilaužęs sparną: Rikiui stabdyti tokiu metu.... čia buvę / būsimi (pakeičiant Perezą) darbdaviai įtakojo? ... Blyn :((
jv
IP: 975c144 | 09/12 00:41 Atsakyti
Is kur vertima paimet? Saltinis matyt grybauja, ziurejau interviu, apie maxo lenkima pasake viena sakini.
Turejau gera starta, galvojau kad sugebesiu aplenkti ir Max’a, bet jis buvo uzsemes vidine posukio daly. Viskas
MCL-_-fanas
IP: 8c7cb48 | 09/11 21:37 Atsakyti
Riki pavaryk
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas