Dakaras. Geriausią rezultatą užfiksavęs S. Sunderlandas priartėjo prie lyderio (1)

Dakaras. Geriausią rezultatą užfiksavęs S. Sunderlandas priartėjo prie lyderio
logo Sausio 14 d. 19:23, Marcelo Maragni/Red Bull Content Pool

Šiandien geriausią rezultatą tarp motociklininkų užfiksavęs KTM atstovas Samas Sunderlandas stipriai sumažino atsilikimą nuo klasės lyderio Kevino Benavideso. Britui tai buvo pirmas kartas šių metų Dakaro ralyje, kuomet jis buvo greičiausias viename iš greičio ruožų.

Vakar sportininkams pasiekus finišą, K. Benavidesą ir S. Sunderlandą skyrė 10 min. Bet britui šiandien nugalėjus, persvara sumažėjo daugiau nei per pusę. Pirmas dvi vietas užimančius sportininkus dabar skiria tik 4 min.

Antras šios dienos greičio ruože liko „Husqvarna“ atstovas Pablo Quintanilla, nuo nugalėtojo atsilikęs beveik trimis minutėmis. O minėtasis K. Benavidesas finišavo trečias.

Pernai ralyje triumfavusiam Ricky Brabecui bus sunku apginti nugalėtojo titulą. Amerikietis šiandien 6 min. buvo lėtesnis už K. Benavidesą ir 13 min. už S. Sunderlandą.

Vis dėlto labiausiai šiandien nepasisekė kitam „Honda“ lenktynininkui Joanui Barredai, kuris pasitraukė iš ralio pasibaigus degalams jo motociklo bake.

Sėkmingai greičio ruožo finišą pasiekė Arūnas Gelažninkas. Lietuvis tarp visų motociklininkų klasėje liko 23-ias. O tarp „vienišių“ - pirmas. A. Gelažninkas sėkmingai pirmauja „vienišių“ klasėje, artimiausią varžovą lenkdamas daugiau nei valanda.

Finišą šiandien pasiekė ir keturračiu važiuojantis Laisvydas Kancius. Lietuvis finišavo šeštas. Bendroje įskaitoje jis užima septintą vietą.


Komentarai (1)
Laurynas Sabaliauskas
IP: a687352 | 01/14 21:42 Atsakyti
Šaunu!
×

TOP naujienos