Dakaras. Į motociklų bakus buvo pilami degalai su vandeniu (12)

Dakaras. Į motociklų bakus buvo pilami degalai su vandeniu
logo Sausio 05 d. 20:31, Yamaha Racing

Pradėjus tirti dėl kokios priežasties iš Dakaro ralio vakar pasitraukė „Yamaha“ motociklininkas Andrew Shortas paaiškėjo, kad daliai sportininkų nepasisekė, nes į jų motociklų bakus buvo įpilti degalai su vandeniu.

A. Shortas tapo pirmuoju sportininku, atstovavusiu gamyklinei komandai, kuris dėl gedimo buvo priverstas pasitraukti iš varžybų. Amerikietis buvo pirmame dešimtuke, bet antrame greičio ruože, įsipylęs degalų antrame kuro užpildymo punkte, toli nenuvažiavo, nes užgeso motociklo variklis, kurio sportininkui vėliau užvesti taip ir nepavyko. Tad lenktynininkas buvo priverstas trauktis.

„Antroji diena prasidėjo puikiai, bet pasipildžius degalų susidūriau su problemomis, kurios, mano nuomone, buvo susijusios su degalais. Dariau viską, ką galėjau, bet motociklo užvesti taip ir nepavyko. Labai gaila, jog turiu trauktis, bet suprantu, kad sporte tokių dalykų pasitaiko, ypač Dakare“, - socialiniame tinkle „Instagram“ rašė A. Shortas.

Kai amerikiečio motociklas buvo grąžintas „Yamaha“ komandai, pastaroji nusprendė išsiaiškinti gedimo priežastį. Įtarimus, kad technika sugedo dėl prastų degalų sustiprino kalbos, kad su panašiomis problemomis vakar buvo susidūręs ir KTM atstovas Toby Price‘as.

Teigiama, kad komandai išvalius degalų sistemą ir vėl į baką įpylus degalų, motociklas užsivedė be didesnių problemų. Tad „Yamaha“ kreipėsi į ralio organizatorių A.S.O., kuris pradėjo tyrimą.

„Yamaha“ atstovai vėliau patvirtino, kad pagrindine gedimo priežastimi tapo „sumaišyti degalai“. Komandos mechanikams išardžius motociklą paaiškėjo, kad į degalų sistemą buvo patekę ne tik benzino, bet ir 2 litrai vandens. Vėliau tą pripažino ir varžybų organizatoriai.

„Yamaha“ patvirtino, kad kitas jos sportininkas Franco Caimi, vakar taip pat buvo susidūręs su panašiomis problemomis kaip ir A. Shortas. Bet kadangi į jo motociklo baką pateko mažiau maišytų degalų, jam pavyko tęsti pasirodymą ir pasiekti greičio ruožo finišą.


Komentarai (12)
Fui
IP: 48f9ad1 | 01/07 20:51 Atsakyti
Čia varžybos ir viskas suprantama. Bet tokie dalykai, kas šitaip padarė, didelė ne garbė.
Sasatr
IP: c7f21bb | 01/07 16:12 Atsakyti
Sportas yra dideli pinigai čia viksta keisti dalykai konkurensija
Antanui
IP: 97a601b | 01/06 16:27 Atsakyti
Irgi streikavo kuro sistema.
Klepsidra
IP: 038e568 | 01/06 15:47 Atsakyti
maxpower
01/06 14:18

Manau kad padarys "tyrimą" pasakys kad kažkur per klaidą pateko vandens ir pasakys see you next year

plius ta atsakyma pateiks kreiva anglu kalba, nes originala prancuziskai bus surase
maxpower
IP: 848d169 | 01/06 14:18 Atsakyti
mariusis
01/05 23:28

Ir ką organizatoriai? Startiniai sumokėti, viską, išlaidos ir etc., o čia degalais nesugeba pasirūpinti. Tipo soriukas ir see you next year?

Manau kad padarys "tyrimą" pasakys kad kažkur per klaidą pateko vandens ir pasakys see you next year
V
IP: 62ceef9 | 01/06 11:05 Atsakyti
Gal uspaskicho švento vandens, įpilta nuo koronos.
IP: 47a5c81 | 01/06 10:50 Atsakyti
X-raid galėtų ir Žalos minimumo kuro sistema patikrinti, gal ir ten vandens buvo.
Alienzoo
IP: 2e7e469 | 01/06 00:07 Atsakyti
O ir mes jiems ne žmonės, panašiai kaip šunys, tai jie nesuka galvos dėl to
Alienzoo
IP: 2e7e469 | 01/06 00:06 Atsakyti
Kiek teko keliquti Maroke, tai tie visi kebabai vienodi, jiems tik ir rūpi baltą apgauti, jie vogt negali, tqi sukasi kas kaip gali, o kai visi ubagai, tai ir išdarinėja nesamones. Aišku jie ne Maroke čia, bet ten dar aršesni, nes arabai
mariusis
IP: 7ad5add | 01/05 23:28 Atsakyti
Ir ką organizatoriai? Startiniai sumokėti, viską, išlaidos ir etc., o čia degalais nesugeba pasirūpinti. Tipo soriukas ir see you next year?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas