Dakaras. J. I. Cornejo tolsta nuo varžovų, T. Price‘as pasitraukė po avarijos

Dakaras. J. I. Cornejo tolsta nuo varžovų, T. Price‘as pasitraukė po avarijos
logo Sausio 12 d. 19:26, DPPI/F.Le Floc'h

Šios dienos greičio ruože greičiausiais buvo „Honda“ lenktynininkas Kevinas Benavidesas. Tuo tarpu argentiniečio komandos draugas Jose Ignacio Cornejo padidino persvarą prieš varžovus bendroje įskaitoje.

Prieš šios dienos greičio ruožą minėtasis J. I. Cornejo artimiausią varžovą Toby Price‘ą lenkė tik minute. Čilietis šiandien ilgą laiką pirmavo ir tik artėjant prie finišo nusileido komandos draugams K. Benavidesui ir Ricky Brabecui.

Šiandien labiausiai nepasisekė dėl pergalės Dakaro ralyje kovojusiam T. Price‘ui, kuris krito nuo motociklo ir buvo išskraidintas medikų sraigtasparniu. Sportininkui sustoję padėti R. Brabecas ir Samas Sunderlandas dėl to prarado apie 15 min. Bet teisėjai vėliau abiem sportininkams kompensavo prarastą laiką.

Po avarijos šiandien iš ralio pasitraukė ir „Husqvarna“ motociklininkas Luciano Benavidesas. Kova dėl pozicijų baigėsi ir Rossui Branchui, kuris pasitraukė dėl motociklo variklio gedimo.

Arūnas Gelažninkas šiandien finišavo 32-as, o „vienišių“ klasėje  liko trečias. Tiesa, lietuvis toliau joje pirmauja ir artimiausią varžovą lenkia 43 minutėmis.

Finišą šiandien pasiekė ir keturračiu važiuojantis Laisvydas Kancius. Lietuvis užfiksavo devintą rezultatą. Bendroje įskaitoje sportininkas taip pat užima devintą vietą.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas