Dakaras. Tarp motociklininkų greičiausias J. Barreda, o A. Gelažninkas savo klasėje pirmas

Dakaras. Tarp motociklininkų greičiausias J. Barreda, o A. Gelažninkas savo klasėje pirmas
logo Sausio 04 d. 20:18, HRC

Honda“ komandos lenktynininkas Joanas Barreda tarp motociklininkų šiandien užfiksavo geriausią rezultatą ir pakilo į pirmą vietą bendroje įskaitoje.

Ispanas šiandien beveik keturiomis minutėmis pranoko savo komandos draugą, praėjusių metų ralio nugalėtoją, Ricky Brabecą. J. Barredai tai buvo 25 kartas, kai jis užfiksavo geriausią rezultatą viename iš ralio greičio ruožų.

Ispanas, po vakarykštės dienos buvęs tik 18-as ir nuo lyderio atsilikinėjęs 14 minučių, šiandien pakilo į  pirmąją vietą ir antroje vietoje esantį komandos draugą R. Brabecą lenkia 6 min.

Greičiausiųjų penketuką šiandien užbaigė „Husqvarna“ motociklininkas Pablo Quintanilla, „Yamaha“ atstovas Rossas Branchas ir dar vienas „Honda“ lenktynininkas Jose Ignacio Cornejo. „Yamaha“ komandos naujokas R. Branchas bendroje įskaitoje pakilo į trečią vietą ir vos 14 sek. atsilieka nuo R. Brabeco.

Diena itin nesėkmingai susiklostė KTM komandos sportininkams, ypač Matthiasui Walkneriui, kuris dėl sankabos gedimo prarado 2 val., 15 min. ir nukrito į 46-ą vietą bendroje įskaitoje.

Vakar buvęs greičiausias Toby Price‘as šiandien nugalėtojui nusileido 32 minutėmis ir iš pirmos vietos nukrito į 16-ą. 23 minutes nugalėtojui nusileidęs kitas KTM atstovas Samas Sunderlandas atsidūrė 12-oje vietoje.

Sugedus „Yamaha“ motociklui, iš ralio pasitraukė Andrew Shortas. Amerikietis tapo pirmuoju gamyklinės komandos sportininku, pasitraukusiu iš varžybų.

Tuo tarpu lietuviui Arūnui Gelažninkui šiandien buvo gera diena. Motociklininkas buvo greičiausias savo klasėje, „vienišių“. Tarp visų motociklininkų lietuvis užfiksavo 33-ą rezultatą. Sportininkas nuo greičio ruožo nugalėtojo atsiliko 38 min.

O tarp sportininkų, važiuojančių keturračiais, Laisvydas Kancius šiandien užfiksavo dešimtą rezultatą.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas