E. Oconas kvalifikacijoje buvo penktas su apgadintu bolidu (2)

E. Oconas kvalifikacijoje buvo penktas su apgadintu bolidu
logo Gegužės 08 d. 20:04, Renault Sport

„Alpine“ pilotas Estebanas Oconas paaiškino, kad jei ne bolido gedimas kvalifikacijoje, jis galėjo užimti antrąją startinę juostą.

Šiuolaikinėje „Formulėje-1“ yra du neabejotini lyderiai – „Mercedes“ ir „Red Bull“. Todėl visi, kurie nevažiuoja šių ekipų sudėtyje, gali pretenduoti tik į 5 vietą ir žemiau, o kova šioje peletono dalyje yra labai įtempta.

Per Ispanijos GP per kvalifikaciją iš kovos iškrito Sergio Perezas dėl sveikatos negalavimų – meksikietį apsuko trasoje pirmame bandyme finale, o vėliau jis važiavo labai atsargiai.

Tai reiškė, kad „vidutiniokai“ galėjo kovoti dėl 4-tos vietos – kuri galiausiai atiteko Charlesui Leclercui su „Ferrari“, bet jam vos 0,07 sek. nusileido E. Oconas.

Prancūzas papasakojo, kad laiką pradaro dėl sulūžusios bolido dalies, tačiau nenurodė, kas konkrečiai sugedo.

„Aš tikėjausi pagerinti savo laiką, bet bolidas buvo truputį apgadintas, gedimo detales mes dabar aiškinamės, - sakė Estebanas. – Šis gedimas mums kainavo apie vieną dešimtąją, todėl esu nusivylęs, nes galėjau bÅ«ti ketvirtas. Bet šiaip esu patenkintas kvalifikacija“.

Oconas taip pat pažymėjo, kad „Alpine“ komandos rezultatai Barselonoje patvirtina komandos pažangą ir leis jiems kovoti dėl aukštų vietų lenktynėse.

„Esu patenkintas, kad startuosiu pirmame penketuke, - kalbėjo prancÅ«zas. – Kelias iki to buvo labai ilgas, bet tai rodo, kad mes dirbame gerai.

Manęs netenkino, kokie mes buvome sezono pradžioje, bet darbas abejose bazėse Enstone ir Viri davė rezultatų ir motyvavo mane. Visos naujienos buvo veiksmingos, todėl mums reikia išsaugoti ritmą. Šios dienos rezultatas patvirtina, kad mes žengėme teisingą žingsnį.

MÅ«sų mašina yra ypač veiksminga lenktynėse. Portugalijoje mes jau parodėme gerą greitį. Bet manau, kad „Ferrari“ bus rimtu varžovu. Charlesas yra labai greitas“.

Po trijų etapų „Alpine“ užima 5 vietą Konstruktorių taurės įskaitoje, bet nuo ketvirtoje vietoje esančios „Ferrari“ smarkiai atsilieka - turi tris kartus mažiau taškų.

Alpine F1 Team
Komanda: Alpine F1 Team 2021 sezono taškai: 25
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A521
Plačiau
Estebanas Oconas
Pilotas: Estebanas Oconas 2021 sezono taškai: 12
Komanda: Renault Amžius: 24 m.
Plačiau

Komentarai (2)
RSFerrari
IP: 8edca12 | 05/08 22:24 Atsakyti
fnatic
05/08 20:30

Kažkaip trečia komanda greičiausia manau visgi McLaren bus - jiem sunku kvalifikacijose, bet viskas labai gerai lenktynese būna, todėl manau labiau reiks saugotis, negu vytis Ferrari. Tikiuosi klystu, reikia rezultatų ir Renault komandai.

Kažkaip lygiai taip pat manau, kad MCL lyg ir šiek tiek priekyje, bet ko gero Ferrari su McLaren šiemet pagrindiniai konkurentai dėl 3 susikaut. Alpine vargu ar čia įsipaišys.
fnatic
IP: fd11d65 | 05/08 20:30 Atsakyti
Kažkaip trečia komanda greičiausia manau visgi McLaren bus - jiem sunku kvalifikacijose, bet viskas labai gerai lenktynese būna, todėl manau labiau reiks saugotis, negu vytis Ferrari. Tikiuosi klystu, reikia rezultatų ir Renault komandai.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas