Europinės dalies F-1 sezono tvarkaraštis bus paskelbtas birželį

Europinės dalies F-1 sezono tvarkaraštis bus paskelbtas birželį
logo 2020 Gegužės 22 d. 10:31, Force India

Šių metų „Formulės-1“ sezonas žada prasidėti dvejomis lenktynėmis Austrijoje liepos 5 ir 12 dienomis, tačiau iki šiol nepatvirtintas oficialus sezono tvarkaraštis. „Liberty Media“ planavo europietiškos dalies tvarkaraštį paskelbti kitą savaitę, tačiau šiuos planus teko koreguoti dėl Didžiosios Britanijos vyriausybės sprendimo netaikyti išimties „Formulei-1“ dėl privalomojo dviejų savaičių karantino atvykus į jų šalį.

„GPFans“ praneša, pasaulio čempionato organizatoriams prireikė daugiau laiko, kad pavyktų pabandyti susitarti su Didžiosios Britanijos valdžia ir neigiamo atsakymo atveju, kažkuo pakeisti lenktynes Silverstoune. Dėl to naujojo tvarkaraščio skelbimas atidėtas iki birželio pirmosios savaitės.

Yra spėjama, jog be Austrijos, šiuo momentu jau yra pasiekti susitarimai su Belgijos ir Italijos GP organizatoriais – šios lenktynės Spa ir Monzoje turėtų įvykti anksčiau suplanuotomis datomis – rugpjūčio 30 ir rugsėjo 6 d. Derybos dėl dar dviejų varžybų Europoje, o taip pat etapų Azijoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje yra tęsiamos, kadangi šiose šalyse dar galioja įvairūs apribojimai dėl COVID-19 pandemijos.

Kartu „Liberty Media“ planuoja šių metų sezoną užbaigti Artimuosiuose Rytuose – Bahreino ir Abu Dabio GP etapai numatyti gruodžio 6 ir 13 dienomis.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas