F-1 bandymuose dalyvaus M. Sato, J. Vipsas, S. Buemi ir R. Kubica

F-1 bandymuose dalyvaus M. Sato, J. Vipsas, S. Buemi ir R. Kubica
logo 2020 Gruodžio 09 d. 21:52, Pexels

„Red Bull“ komanda šiandien paskelbė, kad jos bolidus Abu Dabyje vyksiančiuose bandymuose pilotuos Juri Vipsas ir Sebastienas Buemi. Tuo tarpu „AlphaTauri“ automobilį vairuos Marino Sato. Pastarasis dirbs kartu su kitu japonu Yuki Tsunoda.

M. Sato šiemet varžėsi F-2 čempionate. Tiesa, japonas savo rezultatais nesužavėjo. Sportininkas per visą sezoną iškovojo tik vieną tašką.

„Red Bull“ jaunųjų sportininkų programai priklausantis Juri Vipsas praėjusį mėnesį tapo atsarginiu komandos pilotu. Ekipa priėmė tokį sprendimą reaguodama į tai, jog į Turkijos GP negalėjo atvykti kitas jos atsarginis pilotas Sebastienas Buemi.

J. Vipsas šiemet turėjo varžytis Japonijos „Super Formulės“ čempionate, bet estui koją pakišo COVID-19 pandemija ir minėtoje šalyje įsigalioję apribojimai.

Tuo tarpu S. Buemi šiemet varžėsi „Formulės-E“ čempionate, o lenktyniaudamas WEC ir atstovaudamas „Toyota“ komandai, trečią kartą nugalėjo 24 val. Le Mano lenktynėse.

Abu minėti sportininkai dalyvaus Abu Dabyje vyksiančiuose F-1 bandymuose. S. Buemi tai bus pirmieji F-1 bolido bandymai nuo praėjusių metų liepos 19 d.

„Alfa Romeo“ pranešÄ—, kad bandymų metu vieną iš jos bolidų pilotuos Robertas Kubica. Lenkas taip pat dirbs su komanda penktadienį vyksiančių treniruočių metu. O prie antrojo automobilio vairo bandymu metu sės Callumas Ilottas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061