F-1.LT metų lenktynininkas – M.Schumacheris (211)

F-1.LT metų lenktynininkas – M.Schumacheris
logo 2006 Lapkričio 27 d. 23:55, Ferrari
„Formulės-1“ gerbėjai Lietuvoje interneto portalo F-1.LT organizuotuose rinkimuose triuškinančia balsų dauguma geriausiu šių metų lenktynininku išrinko karjerą baigiantį Michaelį Schumacherį, nors šiam taip ir nepavyko paskutiniajame savo sezone pelnyti dar vieno, aštuntojo, pasaulio čempiono titulo.
Legendinis vokietis surinko net triskart daugiau balsų – 70,03% prieš 20,76% - nei „Formulės-1“ čempionu šiemet tapęs, tačiau antras apklausoje likęs „Renault“ lenktynininkas Fernando Alonso. Būsimasis M.Schumacherio įpėdinis „Ferrari“ komandoje Kimi Raikkonenas rinkimuose liko trečias, surinkęs 4,97% balsų.
Septyniskart „Formulės-1“ čempionas ne tik buvo pripažintas geriausių metų lenktynininku, tačiau dominavo ir kitose nominacijose. Sporto gerbėjai iš Lietuvos metu įvykiu pripažino M.Schumacherio karjeros pabaigą, metų lenkimu – puikų vokiečio manevrą prieš K.Raikkoneną Brazilijos GP lenktynėse. Be to, metų startu buvo pripažintas M.Schumacherio kilimas rikiuote Vengrijos GP etapo pradžioje, kai veteranas palypėjo iš vienuoliktosios į penktąją vietą, o metų bolidu - M.Schumacherio vairuotas „Ferrari 248 F1“.
Lietuvos „Formulės-1“ gerbėjai neliko nepastebėję stulbinančio kaimynininės šalies, Lenkijos, atstovo Roberto Kubicos debiuto prestižiškiausiose pasaulio lenktynėse. Jaunasis sportininkas buvo išrinktas metų naujoku, o jo debiutas antroje sezono pusėje – metų siurprizu.
Geriausiomis lenktynėmis šiemet fanai pripažino čempionatą užbaigusį etapą Brazilijoje, o metų avariją – masinį susidūrimą, įvykusi iškart po starto JAV GP lenktynėse.
Beveik dvi savaites trukusiuose rinkimuose iš viso dalyvavo net 2172 „Formulės-1“ gerbėjai. Vienas iš jų – vartotojas, pasirinkęs slapyvardį vilmiuss, – laimėjo prizą, žaidimų vairą.
Metų geriausius renka ir kviestiniai specialistai – žurnalistai ir lenktynininkai. Jų nuomonę tikimės paskelbti artimiausiomis savaitėmis.
Detalūs rinkimų rezultatai skelbiami adresu www.f-1.lt/rinkimai/results.php.


Komentarai (211)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Vidocq
| 12/01 17:03 Atsakyti
labiau tiktų vadinti metų vėpla. Bo per savo nerangumą ir užsispyrimą Alonsui kaip ant padėklo nešė taškus.
T-Ervis
| 12/01 16:54 Atsakyti
iras >> Net nebandau suprasti ka nori pasakyti.
IRAs
| 12/01 12:28 Atsakyti
T-Ervis>>Keista ??? Jei man atrodo kad neteisingai baudžia (kelių policija) aš ginčijuos, dar niekada nesiginčijau, nes paprastai žinau už ką baudžia.
O ar modifikavimo skaičius parodo bolido geruma-bloguma??? Na nebent aš galėčiau pasakyti kad Ferrari bolidas buvo ištobulintas iki tobulumo, o Renault patingėjo, dėl ko sezono pabaigoje ir taip smarkiai atsilikinėjo. na jei tamsta neklystantis tada Jūsų vieta muzėjuje, šalia diktatorių :)))
IRAs
| 12/01 12:15 Atsakyti
kenny_ >> O prie ko čia Civilinė teisė ??? Ar turite pavyzdžių kai nuobaudos skiriamos pasirėmus Civilinio kodekso stripsniu ??? Ar visgi nuobaudas reguliuoja Baudžiamasis ir administracinis kodeksai ??? Be to Lietuvoje civilinėje teisėje yra taikoma kaltumo prezumcija, skirtingai nei baudžiamojoje teisėje – nekaltumo prezumcija.
kenny_
| 11/30 22:45 Atsakyti
IRAs>>"O kas liečia Monaką http://www.f-1.lt/naujiena.php?id=8214 pasiskaityk, ir jei kartais tave teismas nuteis už tai kad neras argumentų kad tu negalėjai nevogti ar nežudyti..." nuteisia ir ne viena. Teiseja tai vadinama nietiesioginiai irodymai(faktiniai duomenys) kuriais teismas remiasi priimdamas sprendima.(pasiskaityk LAT nutartis ir tt.) Civilinese bylose teismas prima sprendimus savo giliu isitikinimu. nemaisyk su civiliniu teismu nuo baudziamuju(zmogzudystes ir vagystes kaip tu sakai), kur sprendimas priimamas irodzius kaltinamojo kalte 100proc. ir nekyla jokiu abejoniu del jo kaltes.O jei kyla, sprendimas priimamas kaltinamojo naudai.
T-Ervis
| 11/30 21:12 Atsakyti
iras >> Kalba eina tik apie aerodinamika.
T-Ervis
| 11/30 21:11 Atsakyti
iras >> Kada keliuose nubaudzia policija pradzioje irgi atrodo viskas neteisinga.Praeina laikas,nurimsta emocijos ir pasirodo kad tikrai buvo uz ka bausti.Gal pameni epizoda kai starto metu sumis nusilauze sparna i Montoyos bolida.Kokia buvo sumio ir feru reakcija,aisku Monti diskvalifikavo,atseit nepaliko vietos.Batonas viska savo akimis mate kad pats sumis kaltas.Veliau zinoma sumis prisipazino pats klydes,bet traukinys buvo nuvaziaves.Dar net labai idomus faktas...ferrari bolidas sezono metu buvo modifikuotas net 30 kartu kai tuo tarpu renukai su MacLarenais 15.Desperatiskai bande istraukti sezona ir netgi labai malonu kad nelabai ir gavosi.
jammes
| 11/30 19:33 Atsakyti
T-Ervis> na sakykim as norejau tik savo nuomone pareikst, nes tas vairas man visikai nereikalingas.
Jjulius> taip. bent jau paskutiniu metu, del Flavio ir Nanditos arogancijos buvau galima sakyt ir renuskiu antifanu. taciau nors ir esu Ferrari fanas, niekada nenustojau gerbt ir palaikyt McLaren. netgi 1998-2000. o va renuskiu arogancija (kol uzpakalis nesvyla) praeita ir si sezona vercia vemti
IRAs
| 11/30 17:56 Atsakyti
Jjulius>>Keista kai Šumio komandos draugas lėtesnis, tai jis "antras" ir jam bolidas blogesnis, kai kitos komandos tai pilotai nevykėliai. Ar aš neteisus ???
Jjulius
| 11/30 17:51 Atsakyti
zx, as apie fizikeli nesneku, tokio nevykelio dar paiekot reik, kad su geresniu bolidu uz alonsa blogiau vaziuoja.
Tomux F1, cia pagal save taip nusprendei?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas