F-2. Antroje kvalifikacijoje K. Vasiliauskas – 15-as

logo 2009 Liepos 18 d. 12:39, Formula Two
Antrąją „Formulės-2“ etapo Brands Hatche kvalifikaciją laimėjo ispanas Andy Soucekas. Lietuvis Kazimieras Vasiliauskas sekmadienio lenktynėse startuos tik penkioliktas.
A. Soucekas artimiausią savo varžovą, antroje vietoje likusį Robertą Wickensą, aplenkė 0,028 sek.
Trečiąją vietą iškovojęs Sebastianas Hohenthalis, vakar už taisyklių nesilaikymą nubaustas penkių pozicijų bauda, šiandien gali vėl susilaukti teisėjų nemalonės, nes švedas ir vėl nepaisė taisyklių.
Vakarykštėje kvalifikacijoje triumfavęs Philippas Engas šiandien iškovojo ketvirtąją poziciją, aplenkęs Mirko Bortolottį bei Mikhailą Aliošiną.
Ketvirtoji startinė eilė atiteko Carlosui Iaconelli bei Henry Surteesui, kurį laiką pirmavusiam šiandienos kvalifikacijoje.
Šiandienos lenktynės prasidės 16.00 val. Lietuvos laiku. Jose K. Vasiliauskas startuos ketvirtas, nors pirmojoje kvalifikacijoje ir užėmė šeštąją vietą. Geriau už jį pasirodęs S. Hohentahlis buvo nubaustas penkių starto pozicijų bauda, o M. Aliošinas turės apskritai startuoti iš rikiuotės galo. Penkių vietų bausmė atiteko ir Jackui Clarkui, o diskvalifikacija – ir Tobiasui Hegewaldui bei Mirko Bortolotti.
Lenktynių sekmadienį pradžia – 14.45 val. „Formulės-2“ varžybas galėsite stebėti „Eurosport“ kanalu arba oficialioje čempionato svetainėje www.formulatwo.com.