F. Alonso pratęsė sutartį su „McLaren“ ir tapo ekipos ambasadoriumi (1)

F. Alonso pratęsė sutartį su „McLaren“ ir tapo ekipos ambasadoriumi
logo 2019 Vasario 27 d. 13:15, McLaren F1

Fernando Alonso, praėjusių metų pabaigoje užbaigęs karjerą „Formulėje-1“, pratęsė kontraktą su „McLaren“. Dukart pasaulio čempionas tapo „McLaren Racing“ komandos ambasadoriumi – Alonso dalyvaus ekipos darbuose, savo patarimais padės pagrindinės sudėties pilotams bei inžinieriams, o taip pat atsisės prie bolido vairo bandymuose, kad galėtų padėti modernizuojant MCL34 (2019 m.) ir 2020 metų mašiną MCL35.

„McLaren“ vadovas Zakas Brownas: „Fernando yra „McLaren“ šeimos dalis. Jis jau užėmė savo vietą komandos istorijoje ir toliau rašo savo skirsnį, todėl visai natūralu, kad mes oficialiai įforminome jo statusą kaip „McLaren“ ambasadoriaus, kur jis prisijungs prie kito dukart pasaulio čempiono Mikos Hakkineno.

Bet kuriai komandai tokio patyrusio lenktynininko kaip Fernando pagalba turi didelę reikšmę. Jo idėjos ir matymas, kuria linkme reikia vystytis komandai, bus pasveikinti pilotų ir inžinierių. Fernando autoritetas ir statusas ir toliau traukia mūsų partnerius bei sirgalius“.

Fernando Alonso: „Tapti „McLaren“ ambasadoriumi – didelė garbė. Tai ypatinga komanda ir ji tokia liks, nežiūrint į visas problemas, su kuriomis mes susidūrėme praeityje. 2018 metais iki savo karjeros pabaigos F-1 aš sakiau, kad matau save kartu su „McLaren“ ilgalaikėje perspektyvoje, todėl džiaugiuosi savo nauju vaidmeniu ir galimybe pasilikti su komanda, kurią aš laikau savo „dvasiniais namais“, glaudžiai bendradarbiaujant.

Gegužę mes kartu pasirodysime „Indy 500“ lenktynėse ir aš labai šito laukiu, bet tai yra tik mūsų bendrų projektų pradžia. Mane labai domina galimybė padėti jauniems lenktynininkams atskleidžiant jų potencialą. Tai svarbu tiek komandai, tiek ir man ir ši mano darbo dalis bus ypatingai naudinga ekipai“.


Komentarai (1)
(*_*)
| 02/27 15:26
Speju ir algos gaus daugiau negu abu pagrindiniai pilotai kartu sudejus 😂😂
×

F-1.lt pulsas