F. Alonso šiais metais atmetė kelis „Red Bull“ pasiūlymus (48)

F. Alonso šiais metais atmetė kelis „Red Bull“ pasiūlymus
logo 2018 Rugpjūčio 24 d. 09:35, McLaren

Paaiškėjus, kad „Red Bull“ komandą po sezono paliks Danielis Ricciardo, spaudoje prasidėjo spekuliacijos, kas gali užimti jo vietą.

Spaudoje iškart pasirodė pranešimų, jog tai galėtų būti dukart pasaulio čempionas Fernando Alonso. Vis dėlto tokias kalbas užbaigė komandos vadovas Christianas Horneris.

Šis teigė, jog F. Alonso yra puikus pilotas, tačiau jis sukelia chaosą, kad ir kur nukeliauja. Taip pat C. Horneris teigė, kad „Red Bull“ ir toliau turi ugdyti jaunus pilotus.

Į tai sureagavo ir pats F. Alonso savo „Twitter“ paskyroje, o kaip paaiškėjo, jo parašyti žodžiai po grotažyme „iš praėjusios savaitės, ne ačiū“ buvo nemaža užuomina.

F. Alonso spaudos konferencijoje pripažino, kad viena iš top trijų komandų jam keliskart jau siūlė kontraktą kitam sezonui.

„Viena iš top trijų komandų keliskart siūlė kontraktą šiais metais. Aš nenorėjau pradėti šio nuotykio ir šiuo metu F-1 man nesuteikia iššūkių, kurių aš ieškau.

Už F-1 ribų aš matau daugiau motorsporto serijų, kurios gali duoti skirtingų iššūkių ir kas mane padaro įvairiapusiškesniu pilotu. Tai ir rasti daryti 2019-aisiais“, - teigė F. Alonso.

Paklaustas, ar F. Alonso kalba apie D. Ricciardo vietą, ispanas atsakė aiškiai: „Taip“.

 


Komentarai (48)
Sharingan
| 08/25 11:50 Atsakyti
Alonso 37 metai, važiuoti F1 tik tam kad važiuoti? Ferrari nėra vietos ir Vetelis neleistų, kaip ir Mersuose Hamiltonas. RBR važiuoti su Honda ir nekovoti dėl čempo - what's the point? Po dviejų metų bus 39 ir jei tada pasikeis jėgų išsidėstymas, nemanau kad kas nors Alonso būtų siūlęs ilgesnį kontraktą nei 2 metai (nes tada baigiasi daugelio kontraktai ir kaip minėjau - amžius). Todėl išėjimas iš F1 yra tas pats kas pereiti į kitą komandą - čempo nelaimėsi. Geriau suvažiuoti Indy ir pabandyti nukalti tą tripple crown per tuos du metus. O pinigų kaip abu sutinkam tikrai nepritrūks. Ir nieko tie metai po išėjimo iš Ferrari nebūtų pakeitę, net jei ir būtų "pūkuotas".
ddt
| 08/25 09:34 Atsakyti
Sharingan
08/24 23:51

Nu nėra Alonso jaunuolis kad būtų apmokamas kaip TOP - taip pat yra futbole, krepšinyje ir bet kuriame kitame sporte. Nemanau kad jam trūksta pinigų - aš labiau linkęs tikėti tuo pasakymu kad nori lenktyniauti, o ne važiuoti kaip tai daroma F1. Negi manai kad visas šitas mėšlas turės kažkokios įtakos tam, kad Indy niekas neduos vietos? Ar tai bus WEC, ar Indy, ar akademijos kartingai, ar tiesiog poilsis - jam *** ant to kas dabar bus su tuo RBR ir visa šita istorija.

Kas tau sake, kad Alonso mazai gauna? Penkios sekundes google, galima dar daugiau sugaist, bet to pakanka, kas yra. https://www.alfa.lt/straipsnis/50256269/f1-pilotu-algos-kas-2018-aisiais-uzdirbs-daugiausia Indy vieta jis gaus, bet uz palygint kapeikas. Jam - taip, jam bus ***, nes jis paprasciausiai to nesupranta, jam tai yra "his normal". Honda su sita kvaila jo savybe mokejo elgtis, Horneris nelabai - va ir prasidejo atsiprasymu reikalavimai. Taip, ten didelis vezimas meshlo, ir kas liecia Fernando reputacija, didesniu pinigu nei jis gauna dabar, jam nematyt, RBR tai ar Indy. Jis dabar nebera tiek konkurencingas (kontrakto prasme), kiek galejo buti pirma - neskubedamas pranesti apie trenkima durimis, antra - valdydamas savo liezuvi bent jau pastaruosius 5 metus.
Audi ur
| 08/25 08:28 Atsakyti
Vel eis ten kur pergales gales gaut legalias ar "nevisai" ? duokit alonzui gera bet "nelegalu bolida" vaziuos ir sakys oi koks as greitas ?
red_speed
| 08/25 08:07 Atsakyti
Klepsidra
08/24 22:47

Taves issigando

Kliedi?
Sharingan
| 08/24 23:51 Atsakyti
Nu nėra Alonso jaunuolis kad būtų apmokamas kaip TOP - taip pat yra futbole, krepšinyje ir bet kuriame kitame sporte. Nemanau kad jam trūksta pinigų - aš labiau linkęs tikėti tuo pasakymu kad nori lenktyniauti, o ne važiuoti kaip tai daroma F1. Negi manai kad visas šitas mėšlas turės kažkokios įtakos tam, kad Indy niekas neduos vietos? Ar tai bus WEC, ar Indy, ar akademijos kartingai, ar tiesiog poilsis - jam *** ant to kas dabar bus su tuo RBR ir visa šita istorija.
ddt
| 08/24 23:30 Atsakyti
Sharingan > be abejo, kad kalba ejo pakankamai konkreti, Flavio apie begalve protekcionistine JAV politika pakalbet pas RBR tikrai nevaziuotu. Bet jei RBR neturi intereso, tai kodel jie turetu teisintis? Antra vertus, prasyti atsiprasymo yra velniskai kvaila, ypac turint omenyje kiek shhh Honda yra prisivalgiusi is to paties Alonso lupu, kurie tokiu melodramu "jis mane izeide, dabar turi atsiprasyti" nedare. Bet akivaizdu, bent jau mano manymu, kad neigiamas RBR atsakymas atsirado ne be Honda itakos, kas reiskia, kad cia galima pritaikyti posaki "nespjauk i vandeni". Tarp kitko as dar negirdejau, kad Fernando jau turetu kontrakta Indy, vadinasi kol kas jis, kaip lenktynininkas, iseina i niekur (neskaitant WEC), ir tada jau ieskosis, ir toks RBR zingsnis smagiai kerta per jo finansines ambicijas (niekas nesiulys neproporcingai dideliu pinigu i pensija isejusiam lenktynininkui, lyginant su situacija, kada ji reiktu "perpirkti" is formules, t.y. siulys realia alga, o ne hiperkontrakta). Ar tik ne is cia FA frustracija irgi kyla? Visiska priesingybe Ricciardo, kuris padare kaip normalus gera reputacija turintis lenktynininkas, ieskodamas geresniu pinigu ir savirealizacijos. Susirado su kuo pakalbet, pasideret, uzsikele kaina, padare deal'a ir juda i prieki (ar ir rezultatu prasme - dar pamatysim). Va kaip turi būti.
Sharingan
| 08/24 22:52 Atsakyti
Aš taip nesakiau - bet niekas apie tai nekalba, todėl sakyti kad siūlė šūdą, tai tolygu sakyti kad siūlė vietoj Verstapeno važiuoti. Dabar visas šaršalas yra apie tai kad domėjosi ar ne. Be to Horneris ir pats apsišiko - gal Tostas siūlė, bet jie tai ne. Tai kaip ir nėra sunku pasakyti - Fransai, pasiūlyk Alonsui racinti už RBR. O dabar apsimeti šlanga. Prie ko čia jis tą Tostą paminėjo apskritai?
Klepsidra
| 08/24 22:47 Atsakyti
red_speed
08/24 22:33

tai makso issigando : )))))) vasaros hitas : )))))

Taves issigando
red_speed
| 08/24 22:33 Atsakyti
YZF
08/24 09:39

Kai apsifeilino Horneris ir visi pakalikai? :))) Ziaurus smugis. Visiska desperacija RBR komandoje, patys nesupranta kas vyksta ir ka kalba :))))

tai makso issigando : )))))) vasaros hitas : )))))
ddt
| 08/24 21:07 Atsakyti
Sharingan
08/24 20:30

Šiaip apie sąlygas ir šaibas niekas nešneka - kol kas šnekos kad siūlė/nesiūlė

Tu rimtai manai, kad susirenka RBR vadovybe su Briatore pasneket apie ora ir bites?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas