F. Tostas: Y. Tsunoda stengiasi ten, kur nereikia

F. Tostas: Y. Tsunoda stengiasi ten, kur nereikia
logo Spalio 05 d. 12:14, Red Bull Content Pool

Japonas Yuki Tsunoda važiuoja savo pirmąjį sezoną „Formulėje-1“, bet kol kas jo sėkmingu pavadinti negalima. Japonas savo komandos partneriui „AlphaTauri“ sudėtyje Pierre'ui Gasly nusileidžia gana daug taškų ir labai dažnai patenka į avarijas – ne tik lenktynėse, bet ir treniruotėse bei kvalifikacijose.

Tačiau Tsunoda išsaugojo vietą komandoje ir kitam sezonui. „AlphaTauri“ vadovas Franzas Tostas pripažįsta, kad Tsunodai reikėtų daug ko pasimokyti iš Maxo Verstappeno, kuris dabar puikiai sugeba atskirti momentus, kada reikia rizikuoti, o kada galima neskubėti.

„Taip bÅ«na su visais jaunais talentais, - sakė F. Tostas. - Aš prieš kelias dienas apie tai kalbėjau su Yuki Tsunoda. Jis amžinai nori bÅ«ti pats greičiausias treniruotėse, o dažnai tai užsibaigia niekuo ir sudaužytu bolidu. Arba per daug rizikuoja pirmoje kvalifikacijos dalyje ir užbaigia tuo pačiu, nors galėtų patekti į kvalifikacijos finalą.

Gaila, bet supratimas apie tai ateina tik su patirtimi. Ir Verstappenas turėjo panašių problemų. Bet aš visiems patariu: „Nerizikuokite pirmoje treniruotėje. Karštakošiai tegul patys lipa ant grėblio“.

Visiems reikia skirtingo laiko patirčiai įgauti, bet dažniausiai „Formulėje-1“ tai užtrunka apie dvejus metus“.

Scuderia AlphaTauri Honda
Komanda: Scuderia AlphaTauri Honda 2021 sezono taškai: 120
Variklis: „Honda“ Važiuoklė: AT02
Plačiau
Yuki Tsunoda
Pilotas: Yuki Tsunoda 2021 sezono taškai: 20
Komanda: AlphaTauri Amžius: 21 m.
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas