F.Williamsas pareiškė, kad labai apsidžiaugtų, jei Šumis nuspręstų baigti karjerą. Jo nuomone, tai žymiai palengvintų gyvenimą kaip Williams, taip ir kitoms komandoms, kurios šiame sezone nieko negali priešpastatyti kombinacijai “M.Šumacheris – Ferrari”, nei kovoje dėl čempiono, nei dėl konstruktorių taurės. Iš F.Williamso interviu laikraščiui Bild: “Kol Michaelis lenktyniaus, mums bus labai nelengva. Tikiuosi, kad jis išeis kaip galima greičiau. Pamatęs naująjį Ferrari bolidą pradžioje sezono, aš pagalvojau: “Panašu, kad šią mašiną sukūrė ir iš dangaus nuleido pats Dievas””.
Tokios F.Williamso svajonės visai suprantamos, nes vis daugiau spaudoje atsiranda straipsnių, kuriuose atsispindi BMW koncerno nepasitenkinimas pasirinktu važiuoklės gamintoju bei noras sukurti nuosavą – gamyklinę komandą, galutinai nutraukiant ryšius su dabartiniu partneriu Williams. Apie tokią, gal būt paleistą “antį”, galimą įvykių seką neseniai užsiminė ir pats F.Williamsas. Tokie jo būkštavimai atsiranda gal būt ir dėl aktyviai besitęsiančių pastangų – sukurti naują gamintojų čempionatą – GPWC, kurio pirmojo starto data buvo gerokai paankstinta.
Įtariu, nelengvos dabar F.Williamsui dienelės, kai gali daleisti tokias sau liūdnas perspektyvas. Manau, jei kitais metais komanda nepralenks Ferrari (ką, jo paties žodžiais, bus labai sunku pasiekti, kol “Raudonasis baronas” lenktyniaus), arba bent jau nesusilygins su ja – galim greitai Williams išvysti be BMW variklio. O jei, pagal paskutinius spaudos garsus, Jordan komandą nupirks Ford, beliks tik paspėlioti – koks laukia F1 vaizdelis.
Vienas iš spėjimų: gal bus “Williams-Zaporožec”? :) Rusai turės savo trasą, manau, norės ir savo variklį kovose matyti. Įdomu, kaip ten Montoja vaikytųsi Šumį su ZAZ :) Ralfą BMW tikrai pasiimtų į savo komandą – visdėlto vokietis – savas.