FE. Monake vykusioje kvalifikacijoje „pole“ iškovojo A. F. da Costa

logo 2021 Gegužės 08 d. 14:45, Formula-E

Monake surengtoje „Formulės-E“ kvalifikacijoje greičiausiai vieną trasos ratą įveikė ir „pole“ poziciją iškovojo čempiono titulą ginantis Antonio Felixas da Costa.

Portugalas vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 31,317 sek. ir vos 0,012 sek. pranoko savo grupėje geriausią rezultatą užfiksavusį Robertą Frijnsą.

Treniruotėse varžovus greičiu pranoko „Jaguar“ atstovas Mitchas Evansas. O kvalifikacijoje sportininkui iki „pole“ pozicijos pritrūko vos 0,051 sek., tad teko pasitenkinti trečia vieta. Dar mažesnius skirtumu, vos 0,008 sek., nuo varžovo atsiliko Jeanas-Ericas Vergne‘as, startuosiantis iš ketvirtos pozicijos.

Teisėjai nubaudė „Nissan“ komandos atstovą Oliverį Rowlandą. Sportininkas per vėlai išvažiavo į trasą paskutinėje kvalifikacijos dalyje, tad liko šeštas.

Kvalifikacija nesėkmingai susiklostė čempionato lyderiui Nyckui de Vriesui. Neišvengęs kontakto su varžovu iš „Jaguar“ komandos, olandas užfiksavo tik 23-ią rezultatą. Nesublizgėjo ir antrasis „Mercedes“ pilotas Stoffelis Vandoorne‘as, likęs penkioliktoje vietoje.

Čempionato naujokas Nickas Cassidy, pirmą kartą išbandęs Monako trasą, tik per plauką nepateko į paskutinę važiavimų dalį. Sportininkui pritrūko vos 0,003 sek. Tad „Virgin“ komandos sportininkas liko septintoje vietoje.

„Formulės-E“ lenktynės Monako trasoje prasidės šiandien 16:30 val. Lietuvos laiku.