FE. Teisėjai nubaudė L. di Grassį, o lenktynėse Londone pergalę iškovojo A. Lynnas (3)

FE. Teisėjai nubaudė L. di Grassį, o lenktynėse Londone pergalę iškovojo A. Lynnas
logo Liepos 25 d. 17:42, Formula-E

Chaotiškose „Formulės-E“ lenktynėse Londone pirmąją pergalę karjeroje iškovojo „Mahindra“ komandos sportininkas Alexas Lynnas.

Varžyboms beveik įpusėjus, vieta trasoje nepasidalino čempiono titulą ginantis Antonio Felixas da Costa ir Andre Lottereris. Po susidūrimo trasoje pasirodė saugos automobilis.

„Audi“ sugalvojo gudrų planą kaip padėti vienam iš savo sportininkų pakilti į rikiuotės priekį. Kol sportininkai važiavo paskui saugos automobilį, „Audi“ pilotas Lucas di Grassi pasuko į techninio aptarnavimo zoną. Kadangi pastaroji Londono trasoje yra trumpa, brazilas išvažiavęs iš techninio aptarnavimo zonos atsidūrė rikiuotės priekyje, priešais kvalifikacijos nugalėtoją Stoffelį Vandoorne‘ą.

Lenktynes pratęsus, S. Vandoorne‘o planai susigrąžinti prarastą pirmą vietą greitai žlugo, nes į jo bolidą trenkėsi „Nissan“ atstovas Oliveris Rowlandas. Pastarajam už sukeltą incidentą buvo skirta 5 sek. bauda.

Tuo tarpu A. Lynnas aplenkė Nyckas de Vriesą ir pakilo į antrą vietą. Tačiau britas taip ir nesugebėjo įveikti priekyje važiavusio L. di Grassio. Bet kaip paaiškėjo vėliau, jam ir nereikėjo to daryti.

Už nusižengimą taisyklėms, teisėjai skyrė L. di Grassi pravažiavimo pro techninio aptarnavimo zoną baudą. Brazilas baudos neatliko, todėl lenktynių pabaigoje jam buvo parodyta juoda vėliava. Varžyboms pasibaigus, pravažiavimo pro techninio aptarnavimo zoną bauda buvo paversta į 20 sek. baudą, kurią pritaikius L. di Grassi buvo nustumtas į 8 vietą.

Teisėjams nubaudus L. di Grassį, pergalę Londone vykusiose lenktynėse iškovojo A. Lynnas. Tai pirmoji brito pergalė nuo debiuto čempionate 2017 metais.

Antroji vieta varžybose atiteko N. de Vriesui, kuris iki sezono pabaigos likus dvejoms lenktynėms tapo čempionato lyderiu. O ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo „Jaguar“ atstovas Mitchas Evansas.

Stipriausiųjų penketuką užbaigė „Virgin“ bei „Porsche“ atstovai - Robinas Frijnsas ir Pascalis Wehrleinas.

Rezultatai


Komentarai (3)
kardas
IP: 9da8628 | 07/26 20:36 Atsakyti
kiek supratau, gavo baudą, nes pituose pilnai nesustojo :)
Rebull
IP: 4a579ff | 07/26 16:00 Atsakyti
Sharingan
07/26 08:54

Tai pit entry buvo atidarytas, Audi atliko pitą pagal taisykles ir gavo penalty?

Kažkaip nemačiau gonkiu,bet panašu patys teisejai shh primale
Sharingan
IP: fa3679c | 07/26 08:54 Atsakyti
Tai pit entry buvo atidarytas, Audi atliko pitą pagal taisykles ir gavo penalty?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas