„Ferrari“ bolidus bandymuose pilotuos R. Shwartzmanas ir A. Fuoco

„Ferrari“ bolidus bandymuose pilotuos R. Shwartzmanas ir A. Fuoco
logo Lapkričio 20 d. 19:00, Ferrari

Abu Dabyje vyksiančiuose bandymuose „Ferrari“ bolidus pilotuos italų jaunųjų pilotų programos (FDA) narys Robertas Shwartzmanas bei buvęs akademijos narys Antonio Fuoco.

Nei vienas iš sportininkų kol kas nepretenduoja kitais metais atsidurti F-1. Manoma, kad R. Shwartzmanas dar bent metams liks F-2 čempionate. Rusas yra FDA narys nuo 2017 m. sportininkais pernai tapo F-3 čempionu. O šiemet F-2 čempionate kol kas užima penktą vietą.

Tuo tarpu A. Fuoco nuo 2019 m. užima bandytojo rolę ir daugiausiai laiko praleidžia dirbdamas su komandos simuliatoriumi.

„Malonu žinoti, kad pasibaigus šių metų sezonui, Abu Dabyje pilotuosiu „Ferrari SF1000“ bolidą. Šiemet rugsėjį turėjau progą Fiorano trasoje išbandyti SF71H automobilį ir įspūdžiai buvo itin malonūs“, - kalbėjo R. Shwartzmanas.

„Džiaugiuosi, kad galėsiu sėsti prie tikro bolido vairo. Iki šiol įveikiau daug virtulių ratų už SF1000 automobilio vairo. Man, kaip bandytojui, tai bus labai naudinga. Galėsiu palyginti kaip dirba bolidas realiai trasoje ir simuliatoriuje“, - sakė A. Fuoco.

Šią savaitę buvo paskelbta, kad kitas FDA narys Callumas Ilottas Abu Dabyje pilotuos „Alfa Romeo“ bolidą. Tuo tarpu Micką Schumacherį tikimasi pamatyti už „Haas“ automobilio vairo.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas