Man irgi kimio gaila, o jei dar laimės kokius 4 čempionus taigi užspjaudys negyvai :) o jei daugiau ????
Man irgi kimio gaila, o jei dar laimės kokius 4 čempionus taigi užspjaudys negyvai :) o jei daugiau ????
nereik ir laimet, jau dabar su zemem maiso, sumustus delfinus, pamestus pinigus skaiciuoja
Palaukim, dar kiekvieną pirstelėjimą skaičiuos, išlys koks nevykelis pareikš kad praleido ir viskas :))
Tai va porą savaičių suderinau malonumą su naudingumu:))) Sekmadienį baigiasi mano atostogos tai duosiu dabar atsikvėpti antiferraristams :))) matau kad jau visiškai juos užkn..... :))))
IRAs>>o laiko tau sugaisto negaila?Cia tas pats,kaip zemes rutuli bandyti pasukti atgal.Yra ir kai kuriu antinu idomiu postu.Bet,kai jau"purvasvaidziai"prasideda einu lauk.Laiko tusciai svaistyti nesinori.Liko trys lenktynes.Noriu jas ramiai paziureti,pasimegauti Michaelio vaziavimu.Norisi ,kad intriga isliktu iki sezono galo.Paskui su savo fanais :cry: po to :beer: po to:cry: po to :beer:..out.:)
Na dėl sveikatos problemų vis tiek turėjau namuose sėdėti :))) Juo lab dar ir pašalinius darbus tvarkiau, taigi taip ar taip prie kompo :)))) ir kai laiko taip ar taip į valias :))) tai ir "pasidarbavau" ne tiek dėl savęs kiek dėl jų :))) labai patinka kai jie siunta :)))) kad atsirado kažkas kas drysta jų teisingai muomonei priešintis :))))))))))) kaip mane dar prie kryžiaus neprikalė ???? Na man uždarymas praeis kaip visada susėsim dviese su broliuku ir atšvesim uždarymą :)))
IRAs>>na, ir mano brolis didysis MS fanas.Jo deka ir pradejau formule dometis.:D
IRAs>>Is kur esi ir kiek tau metu.Naujienoje su kadze tik bandem pajuokauti.
IRAS>>norejau pasakyti,kad zinau is kur esi ir kiek tau metu...:blush:
aranea777>> su humoro jausmu pas mane viskas tvarkoje :)) turėjai suprasti :))
aranea777>> papraščiausiai bandau išsiaiškinti kiek ir kas ko vertas :)) pvz. xherezor tik papliauška :))) šneka svarbu šnekėti, 1_protingas tas kaip ir įsitikines kad teisus, bet manau kad tik iš užsispirimo :))) na dar dalis "piemenų" kurie nieko nedaro tik užbega parašo praktiškai standartinę kokią savo frazę ir dingsta (geriausiu atveju kitus išdurnina) o kai kurie tai nieko nekvaili :)))
IRAS>>:Dapklausa matei?Desineje puseje.O antinai...man jie dzinn.Vienintelis,kurio tikrai nemyliu-teisius.
aranea777>> na visai teisingai tik 11% mano kad surežisuota :)) o tai labai mažai :)))
IRAs > protingi zmones ant svieto tikrai daugumos nesudaro.
xherezor> durni irgi.
kadze>> :goodjob:
xherezor>>Istorijos nesuklastosi :D
Juokas man tik iš visų tų dėmių.Man nepatiko kažkada tik,kai RB praleido MS.Bet ar kas girdėjo,kad MS būtų šaukęs: aš ,,mačkvykeris",tegu mane praleidzia?Tikrai ,ne MS tai buvo sumanymas.
Engelchen3>>Iš dramblio gavosi musė, net antiferraristai ryškiai aprimę :))) Na kas liečia komandinę taktiką tai visi ją naudoja ti Rubensas nutarė paišsidirbinėti, ir kas gavosi ??? Įtariu dėl to ir skrido iš Ferrari :)
Nu juk zmogus jau metuose ir vis dar but nr.2 jam pasirode per sunku ir viskas! O juodu demiu gi daugelis turi, pas shumi tai isskitinis bruozas:)
JamesBond>> O tiek nedaug bebuvo likę :( ir važiuoti gan pakenčiamai mokėjo :)
Nu bet is massos daugiau perspektyvu:) O rubikas manau gerai padare iseidamas i Honda! Gi kiek yra amzin ai geru ir perspektyviu pilotu, kurie niekad nieko nelaimes! Kad ir coulthardas, kuris tiek metu trynes McLarene ir nieko jam nesiseke nuveikt:)
JamesBond>> nu bet kiek pergaliu iskovojo, ant podiumo pakilejo ;)
JamesBond>>Nemėgau Rubiko, kaip ir Masosos nelabai mėgstu, truksta jiems kažko. Rubensas iš vis labai anksti nustodavo kovoti dėl pozicijos, Masai truksta stabilumo, gal su laiku atsiras, bet iš patirties manau kad vargu.
nu pastaruoju metu Massa varo ne taip ir blogai, turetu paimt trecia vieta iskaitoj. taip, susimove Vengrijoj bet ten visi su brishtonais grybavo, nepasiseke dabar ir Italijoj bet nebutu reikeje papildomai stot pituose - galejo but zymiai geresnis rezas. man Massa patinka, tikiuosi kitais metais rodys dar geresnius rezultatus :)
arba taps cempionu ;)
Spain>> Ir aš tikiuosi, bet paprastai stabilumas šiaip iš niekur neatsiranda.
nu bet palyginus kaip Massa vaziavo pirmoj sezono pusej ir kaip dabar tai visgi matosi gan nemazas progresas.
Spain>> O kur garantija kad čia ne eilinis pakilimas, pirma pusė ir Šumiui ne kokia buvo :)
IRAs>> eilinis pakilimas? o tai kiek tokiu pakilimu jau yra buve?:)
Spain>>Aš tau surašau iš eilės Masos Finišus : 9;5;nefinišavo;4;3;4;9;5;5;2;3;2;7;1;9; kai tuo metu Šumio 2;6;nefinišavo;1;1;2;5;2;2;1;1;1;8;3;1; aš nešneku apie pilotų pajėgumą , o apie stabilumą. jei netingėsi susivesk į exelį ir kreivių grafiką pasidaryk, Šumio bus toligesnė, o Fernando kreivė dar bus tolygesnė (atmesk nebaigimus).
IRAs>>Nieko neskaičiuoju.Tik pasižiūrėjau į iškovotas vietas... :sad: FM,man atrodo,tik vidutiniokas. :(
zx>męs su Spain šnekėjome apie stabilumą, o sutavim sunku nesutikti, Masai trūksta kovingumo, gal kai MS išeis jis nebesijaus šešėlije ir bandys įrodyti savo vertę, ką gali žinoti. Nors visas Ferrari viltis sieju su Kimiu :)
na, taip kol kas stabilumo jam truksta bet viliuosi kitais metais viskas bus zymiai geriau nes nebus MSC o FA gaus nebutinai gera bolida. is Kimio pradzioj Ferraryje per daug nesitikiu, visu pirma reik apsislifuot naujoj komandoj, o paksui gal ir parodys savo klase, nes visgi bolida is idejos turetu gaut gerokai stabilesni nei turi dabar. FM jau apsislifaves komandoje ir labai padeda Ferrariams del konstruktoriu taures. dadedam siek tiek stabilumo, truputi kovingumo ir sekmes ir turim labai nebloga MSC pamaina :)
Spain>>saunuole,kad taip sergi uz savo Massiuka.Ir vilciu turi.Bet tiketis ar manyti,kad Alonsikas gaus nebutinai gera bolida ,yra naivu.McLaren tikrai gera ir stipri komanda,tik jiems nesiseke kelis metus is eiles.Gali buti,kad kitamet jie ir pakils is"pelenu".Realiai ziurint ,tai pagal tavo logiska ismastyma ,prideciau,kad Kimio ir Massos sansai butu lygus.Vienas nestabilus ,bet "susidraugaves" su bolidu,kitas geresnis lenktynininkas,bet bolidas dar "nepazistamas".Visgi Kimio sansai didesni.Bet paziuresim.Buna ivairiu netiketumu,gal Massa labai passistengs ir bus taip,kaip tu sakai.:D
rasita>> sakai kad gali but kad McLaren acigaus kai feniskas ir visa kita, bet acimink kad taip gali ir nebuti :) ateitis viska parodys. galbut ir naivu tiketis kad ju bolidas vel pjaus gryba, as nesigincyju :)
Spain>>Priklauso kaip Kimis pažiūrės, jei rimtai imsis darbo tai iki kito sezono pripras, kitas klausimas kaip elgsis personalas (jei išliks), jei dažnai Kimis girdės "o Šumis taip darė" ir įsižeis tai sezonas Kimiui palaidotas, o jei supras tada turėtu važiuoti kaip važiavęs. Jei Masa išsprestu stabilomo problemą ir truputį pasitemtu, tada manau mus nustebins.
Spain>>tikrai neeisiu melstis del Mclaren komandos,te tuo rupinasi Alonsiko pakalikai:frog:.Man rupes,kad lenktynes butu idomios...kas sunkiai imanoma.Be MS..net neisivaizduoju.Teks priprasti.:(IRAs>>as dabar pagalvojau,kad McLaren komandoje Kimis jau galejo girdeti" O Mika dare taip.."kas zino kas zino..:)
IRAs>> zinant Kimio buda as tikrai abejoju kad jis butu toks kaip MSC. MSC dirbo su komanda o komanda dirbo su juo, su Kimiu dar neaisku kaip bus nes per savo charakteri gali pasilaidot visa sezona. Nors del pacios Ferrari komandos noretusi tiketis kad Kimis ziures i darba rimtai. Personalas be abejo irgi svarbu, bet pirma elkis su kitais graziai tada ir tie kiti acakys tuo paciu. bent is idejos. Massa varo uz geriausia komanda, turi labai gera bolida, telieka daryt ka labiausiai megsta - lenktyniaut. bus idomu paziuret i jo forma be MSC. rasita>> sutinku kad be MSC lenktynes nebus tokios kaip visada. Bet ir geriausiems ateina laikas trauktis. laimei tik is lekntyniu o ne is viso autosporto. man mclarenai patiko kaip komanda, bet nuo kitu metu itariu taip labai nebepatiks...;/
Ash taip pat tikiuosi,kad Massa perims vadeles po Michaelio ishejimo,man jis labai patinka :) tikiuosi jis pateisins mano lukeschius ;] stabilumo jam truxta,tai jau tikrai,bet gal su kiekvienom lenktynem situacija vis geres(noriu tuo tiketi):)