„Ferrari“: K. Raikkoneno forma yra geresnė (48)

„Ferrari“: K. Raikkoneno forma yra geresnė
logo 2014 Spalio 21 d. 11:22, Ferrari
Ferrari“ ekipa, nepaisydama prastų rezultatų Rusijos GP, kartoja, kad Kimi Raikkoneno forma gerėja. K. Raikkonenas kovojo su savo bolido valdymu beveik visą 2014 m. sezoną. Neseniai pilotas teigė, kad pagaliau pradėjo jausti automobilį.
Sočyje suomis kvalifikacijoje labai nežymiai atsiliko nuo komandos draugo Fernando Alonso. Tačiau per lenktynes atsiliko daugiau nei 18 sek. bei finišavo 8-oje vietoje. Nepaisant to, kad geriausią rezultatą K. Raikkonenas pasiekė dar Belgijos GP, „Ferrari“ ekipos vadovas Marco Mattiacci vis kartoja, kad pilotas dabar yra labiau konkurencingas.
„Kimio greitis tikrai gerėja. Ar tai iš karto tiesiogiai atsispindi uždirbtuose taškuose? Kaip rodo faktai, ne, bet tai lemia daug aplinkybių. Vis tiek jis greitesnis“, kalbėjo M. Mattiacci.
Pats K. Raikkonenas prastą pasirodymą Rusijos GP aiškino greičio trūkumu tiesiosiose bei poreikiu taupyti kurą: „Startavau gana gerai, bet turėjau pristabdyti, nes vienas iš „Toro Rosso“ bolidų nepaliko man vietos, taigi praradau nemažai pozicijų.“
„Nuo to momento tiesiog važiavau iš paskos, nes neturėjau šansų tiesiosiose. Vairuoti bolidą buvo lengva, tačiau jis buvo tiesiog lėtas, o kai dar reikia taupyti kurą, nėra galimybių paspausti. Šios lenktynės mums buvo sunkesnės nei tikėtasi, nes reikėjo taupyti kurą. Tikėkimės kitos lenktynės bus palankesnės.“

Komentarai (48)
Veni, Vidi, Vici
| 10/22 21:20 Atsakyti
Sede kampe fernanda ir laukia McLaren malones, o sekta sienom eina is nevilties. Uzgeso zvaigzde, net nesuzibejus.
Kiborgas
| 10/22 16:43 Atsakyti
Reikia mesti... kalbu ne apie rūkymą ar alkoholio vartojimą. Reikia mesti skaityti, o dar svarbiau ir bandyti suprasti kuolo demagogijas, nes jas paskaičius paišomas toks su dideliu logikos ir minties nuoseklumo defektu pseudo vaizdinys, kad net pats pasijunti brokuota šios visuomenės dalimi...
1_Protingas
| 10/22 15:36 Atsakyti
Pit Kriu > Vėberis irgi prisitaikydavo, bet kai jis važiavo pirmas ir gadino Feteliui 8 gineso pergalių seriją, tai taip staigiai padangas sudėvėjo kaip kad 2010-ųjų finale abu su Alonzu :) Bet sutinku su tavim - su padangų dėvėjimusi Vėberiui tik šie 2 kartai i buvo 2010-ieji i 2013-ieji :)
Pit Crew
| 10/22 10:50 Atsakyti
1_protingas> Ką tu čia bandai surasti? Kad tau atrodo, tai nereiškia, kad taip ir yra. Kiekvienas pilotas individualiai prisitaiko prie padangų, kadangi kiekvienas turi savo vairavimo stilių. Šiemet Ricciardo vairavimo stilius labiau tinkamas taupesniam padangų naudojimui, tai dabar reikia rėkti ir kelti teorijas, kad pagal jį padangos ir buvo gamintos?
Edmas_L
| 10/22 10:48 Atsakyti
1idiote> tau gal 13 ? Kazkaip nerisliai sneki
1_Protingas
| 10/22 10:41 Atsakyti
Edmai_L > gal vartysimės taip pat kaip ir po didžiai prognozuotų Kimio pergalių? Nepagalvojai? O jei šuo nešiks ir zuikį pagaus kaip tada vartytis reikės?
Pit Kriu > nu neišvertinėk apie Feteliui kurtas padangas - kas tą sakė. Bet kai Vėberiui jos staiga dėvisi dvigubai greičiau jei jis pirmas važiuoja tai irgi situacija keista - ane?
Pit Crew
| 10/22 10:25 Atsakyti
Edmas> jau geriau 100 kart pakalbėti apie neva Vetteliui padangas kurtas nei apie plombas ar 7 taškus už 100,000 USD.
Edmas_L
| 10/22 06:52 Atsakyti
1idiote>kazkaip nutyli, kaip masai plombas reik lupti ir t.t.
Cia aklumo ar bukumo bruozas ?
Edmas_L
| 10/22 06:50 Atsakyti
Tech> kaip vartysiesi, jei tas vetelis pergales skins a ? Tada gi bus aiskus irodymas, kad falonso netikes.
Pamastyk apie tai....
Rolnadas Sailoras
| 10/22 05:37 Atsakyti
Tech pasamdys tave ir viskas bus ok su ferariu :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas