„Ferrari“ nerengia atnaujinimų Imolai

„Ferrari“ nerengia atnaujinimų Imolai
logo 2022 Balandžio 13 d. 11:09, Pirelli

Ferrari“ komanda patvirtino, kad jie neruošia jokių bolido atnaujinimų etapui Imoloje, kadangi tai bus savaitgalis su šeštadienio sprinto lenktynėmis ir faktiškai tik su viena treniruote, kurios metu reikės automobilį parengti penktadienio kvalifikacijai.

„Ferrari“ vadovas Mattia Binotto: „Imoloje būtų sudėtinga įdiegti naujoves ir įvertinti jų efektyvumą per vienintelę penktadienio treniruotę, nes antroje jau reikės koncentruotis ties bolido paruošimu kvalifikacijai, kuri įvyks antroje dienos pusėje.

Imoloje mes beveik neturėsime atnaujinimų, bet mes pabandysime sušvelninti tas problemas, kurios mums trukdė praėjusiose lenktynėse, pavyzdžiui, mašinos svyravimas. Rimti automobilio atnaujinimai atsiras vėlesniuose etapuose.

Esu kiek nustebęs, kaip mes šauniai pradėjome šį sezoną. Mes labai rimtai dirbome ties 2022 m. bolidu ir šiuo metu turime puikią komandą – tikėjausi, kad bolidas bus konkurencingas nuo pat sezono pradžios, bet negalėjau tikėtis, kad pradžia bus tokia gera.

Bet aš iki šiol tikiu, kad skirtumas tarp mūsų ir varžovų yra labai nedidelis, todėl artimiausiu metu pamatysime daug įdomių kovų trasose“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2024 sezono taškai: 302
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061