„Ferrari“ pradėjo ieškoti pamainos S. Vetteliui (131)

„Ferrari“ pradėjo ieškoti pamainos S. Vetteliui
logo Balandžio 21 d. 13:24, Ferrari

Ferrari“ komanda artimiausiu metu turės priimti sprendimą, ką daryti su keturiskart „Formulės-1“ čempionu Sebastianu Vetteliu, kurio kontraktas baigs galioti po šio sezono.

„La Gazzeta dello Sport“ skelbia, kad italų ekipa nori gerokai sumažinti vokiečio atlyginimą ir jam ruošiasi skirti tik kiek daugiau nei 12 mln. eurų. Be to, „Ferrari“ nori, kad naujoji S. Vettelio sutartis galiotų tik vienerius metus. Tai būtų gana didžiulis smūgis vokiečiui, kuris šiuo metu per metus uždirba daugiau nei 40 mln. eurų. 

„Ferrari“ jau gali būti ramūs dėl kito savo piloto Charleso Leclerco. Jaunasis pilotas iš Monako sėkmingai debiutavo italų komandoje ir pasirašė naują kontraktą, kuris galios iki 2024 metų pabaigos.

Kaip praneša tas pats Italijos dienraštis, „Ferrari“ jau pradėjo žvalgytis galimos pamainos S. Vetteliui, jei vis tik abiem pusėms nepavyks pasiekti susitarimo.

Skelbiama, kad italų komandos žvilgsniai šiuo metu krypsta į tris pilotus: Carlosą Sainzą, Danielį Ricciardo bei Antonio Giovinazzį. Tiesa, šaltiniai pabrėžia, kad „Ferrari“ pirmenybę teiks būtent S. Vetteliui.


Komentarai (131)
egiduxx
| 04/21 14:00 Atsakyti
Istorinis dugnas, tai vetelio sutartis. Kam dar staiga per pusę algą nuraškė? 😂😂😂 O jei dar prisiminus lozungus apie bendrą projektą, šeimos būrimą, visišką betarpišką palaikymą iš komandos veteliui, tai jau ir dugno pramušimas čia gaunasi.😂😂😂
egiduxx
| 04/21 14:51 Atsakyti
kart
04/21 14:43

Ne, alga krito ne dėl rezultatų, o dėl to, kad Ferrari turi alternatyvą, o Vettelis nelabai, nes visos komandos užimtos. Neturėtų Ferrari alternatyvos net kalbos nebūtų apie jokius 12 mln.
Leclercas dar per skystas, kad jam kas nors ginklus nešiotų. Tik jūs čia kai kurie kažkodėl įtikėję, kad jis jau tas vienintelis.

Na alternatyvos jis neturi, dėl savo važiavimo, o ne dėl užimtų komandų, būtų varęs kaip priklauso tokio statuso draiveriui, tai nebūtų tos algos apkarpę jam jo dabartinis darbdavys. Hamis ar verstapenas irgi neturi alternatyvų, bet jiem algų kažkodėl nenumušinėja.
mariusis
| 04/21 21:26 Atsakyti
kart
04/21 21:07

Tai paaiškink, nes apart myžimo ant Vettelio, tavo komentare nieko nėra eilinį kartą.

Ir man neįdomi jo odisėja McLarenuose. Kalba eina apie tai, kaip Ferrari praspiria nereikalingus pilotus. Ir joks ten Vettelis ar dar kažkoks konkistadoras nepašokinės. Yra rinka, yra verslas ir viskas. Dėl sentimentų niekas pinigų nemoka.

Aš net nesistengsiu ir tam neturiu laiko su tavim veltis į kažko įrodinėjimus ir aiškinimus, nes finalą jau matau, vartysi tu savo ir tau pofik, kas ką parašys. Savo vėliavą turi ir nešk į sveikatą. O jau ir parašei - tau ką beparašysi apie Vettelį, tau visur myžimas. Va dėl to ir nesiruošiu. Tai ir uostyk tuos myžalus jei tau taip čia atrodo. Nesupratai, nelemta, vadinas ir nereikia. Gero vakaro.
Klepsidra
| 04/23 10:29 Atsakyti
F666
04/23 06:54

ka, nutukusios subines nuo sofkutes nepakeli kretine? : ))) eilini syki svoriu eGZpiertas pariaugejo, na dal palinksmink kloune.

nesivartyk, genijau, auditorija visdar laukia Alonso klaidu saraso. pastrigai kazkur ieskodamas, ar lauki, kol bibliotekos atsidarys, kad senus laikrascius perverstum?
Klepsidra
| 04/21 14:14 Atsakyti
sekmingiausias Mattiacci projektas eina i pabaiga. didziausias laikotarpio pasiekimas bus suvalgytas sokoladas. Giovinazi yra tikriaus silpniausias pilotas rikiuoteje - puikus pasirinkimas
egiduxx
| 04/21 14:20 Atsakyti
kart
04/21 14:16

Tai nieko, dabar Haris Poteris vieną po kito titulus štampuos.

Tai jau vetelis prištampavo, dabar galės pailsėti visa komanda nuo šitos naštos. O ir lozungų tokių nebuvo, apie bendrus projektus, tai ne tokia ir gėda bus jei nebus to titulo.
mariusis
| 04/21 19:08 Atsakyti
kart
04/21 18:45

Čia apie tą patį konkistadorą kalbi, kuris buvo pakeistas Vetteliu be ilgesnių svarstymų?

Taip, apie tą patį, kuris bent kažkur turėjo eiti, su mintim ir dedeliu optimizmu, kad kalnus nuvers, bet nepevyko tik pinigų susikrovė. O šitas kaip matom nei eiti turi kur labai, kad kas mokėtų už praeitį, nei pinigų kalno niekas jau nebeduoda.
Fekkalli
| 04/21 22:40 Atsakyti
Nelabai cia seku forumiuka paskutiniu metu, bet pastebejimas, labai pasikeite SV fanu kalba. Taigi tik po sezono varet, kad nieks cia niekam nepakrove ir kad dar ten kazka paziuresim si sezona. Ir bam dabar jau SV alga zemyn per puse yra visai nieko variantas.
Baigs karjera ir tiek. Kaip ir FA. Tipo pats isejau.
egiduxx
| 04/22 07:15 Atsakyti
kart
04/21 23:03

O tu jau taip atidžiai seki kiekvieno komentarus ir todėl gali padaryti išvadas kaip pasikeitė kalbos? Dar praėjusiame sezone buvo diskusija apie tai, jog Vettelis gali nesitikėti tokių pinigų su nauju kontraktu matant Leclerco situaciją ir Ferrari politiką šiuo klausimu.
Bet tai nereiškia, kad Vettelis jau nurašytas. Tiesiog Ferrari gavo situaciją dėl kurios gali sutaupyti pinigų ir tuo natūraliai naudojasi.

Tu vis vartai ir vartai, tai aplinkybės nesukrito, tai nėra kur eiti, matant leklerko situaciją ir pan briedus, ne jokios aplinkybės, ne leklerko situacija ar vietų nebuvimas, tai yra vetelio situaciją, tai jis savo važiavimu į tokią padėtį save pastatė, ar pirmas kartas kai jis neturi kitų opcijų su komandomis? Bet anksčiau, dėl tokios padėties niekas jam algos nekarpė ir nesiūlė jam nepalankaus kontrakto. Kaip ir minęjau, niekas iš top neturi kur eiti, bet jiems algų kažko nenuraškė sudarant sutartis. Jei būtų jis varęs kaip iš jo buvo tikėtasi, tai ferrai jam tikrai siūlytų gerą kontraktą, o ne dangstytūsi ale, kad vietų nėra kitur ar korona, ar dar kas. Ne ta komanda kuri geram važnyčiotojui gaili eurų ir tik ieško būdų kaip sumažinti jam algą.
mariusis
| 04/21 21:54 Atsakyti
kart
04/21 21:32

Aiškiai savo pirmame savo komentare parašei, kad jeigu Vettelis būtų toks kaip Alonso, nes tipo Alonso tai buvo kažkas wow, tai dabar viskas būtų gerai. Todėl nemalk šūdo, kad kažkas kažko nesuprato ir bando išvaryti. Jeigu pats nesupranti ką pasakei, tai čia ne mano problema.

"jei būtų per pastaruosius metus Vettelis toks didvyris, kaip buvo konkostadoras ferraryje, tai ar dabar reiktų kažką blevyzgoti apie kažkokius nepalankumus ir kitą mėšlą čia?" - didvyris :D

gero vakaro, 🤡
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas