„Ferrari“ pradėjo ieškoti pamainos S. Vetteliui

„Ferrari“ pradėjo ieškoti pamainos S. Vetteliui
logo 2020 Balandžio 21 d. 13:24, Ferrari

Ferrari“ komanda artimiausiu metu turės priimti sprendimą, ką daryti su keturiskart „Formulės-1“ čempionu Sebastianu Vetteliu, kurio kontraktas baigs galioti po šio sezono.

„La Gazzeta dello Sport“ skelbia, kad italų ekipa nori gerokai sumažinti vokiečio atlyginimą ir jam ruošiasi skirti tik kiek daugiau nei 12 mln. eurų. Be to, „Ferrari“ nori, kad naujoji S. Vettelio sutartis galiotų tik vienerius metus. Tai būtų gana didžiulis smūgis vokiečiui, kuris šiuo metu per metus uždirba daugiau nei 40 mln. eurų. 

„Ferrari“ jau gali būti ramūs dėl kito savo piloto Charleso Leclerco. Jaunasis pilotas iš Monako sėkmingai debiutavo italų komandoje ir pasirašė naują kontraktą, kuris galios iki 2024 metų pabaigos.

Kaip praneša tas pats Italijos dienraštis, „Ferrari“ jau pradėjo žvalgytis galimos pamainos S. Vetteliui, jei vis tik abiem pusėms nepavyks pasiekti susitarimo.

Skelbiama, kad italų komandos žvilgsniai šiuo metu krypsta į tris pilotus: Carlosą Sainzą, Danielį Ricciardo bei Antonio Giovinazzį. Tiesa, šaltiniai pabrėžia, kad „Ferrari“ pirmenybę teiks būtent S. Vetteliui.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066