„Ferrari“ tikisi dėl pergalių kovoti visose lenktynėse

„Ferrari“ tikisi dėl pergalių kovoti visose lenktynėse
logo 2022 Vasario 17 d. 21:12, Ferrari

Ferrari“ komandos vadovas Mattia Binotto teigia, kad ekipa sieks kovoti su varžovais dėl pergalių visose lenktynėse.

Italai šiandien oficialiai pristatė savo naująjį bolidą F1-75, kuris tam tikrais sprendimais skiriasi nuo automobilių, kuriuos iki šiol jau pristatė kitos komandos.

M. Binotto teigė, kad naujasis komandos automobilis reprezentuoja „drąsią“ naują „Ferrari“.

„Turiu jums pasakyti, kad į šį automobilį tikrai įdėjome savo širdį ir sielą. Didžiuojuosi darbu, kuris buvo atliktas kuriant F1-75. Jis pareikalavo visų mūsų žinių, kūrybiškumo ir, svarbiausia, atsidavimo. Šį automobilį pavadinčiau drąsiu „Ferrari“, nes taisykles interpretavome mąstydami nestandartiškai“, - kalbėjo M. Binotto.

2020 m. turėjusi blogiausią sezoną per 40 metų, o praėjusį sezoną atsigavusi ir užėmusi trečiąją vietą konstruktorių įskaitoje, M. Binotto teigia, kad „Ferrari“ yra pasirengusi šiemet pateisinti didelius ištikimų komandos sirgalių lūkesčius.

„Žinome, kad lūkesčiai yra dideli ir kad pastaraisiais metais rezultatai neatitiko to, ko tikimasi iš „Ferrari“. Dar 2019 m. pasukome nauja kryptimi, nors pakeliui buvo sunkių momentų, tai leido sukurti stipresnę ir vieningesnę komandą, o šis automobilis yra puiki visų mūsų pastangų išraiška.“

„Dabar atėjo laikas stoti į kovą su konkurentais. Tai geriausias iššūkis ir dėl to jis tampa dar labiau įtraukiantis. Norėčiau, kad F1-75 būtų pasiruošęs kovai dėl pergalių visuose etapuose, kad galėtume kautis su varžovais ir būti geriausi. Esame atsakingi savo kompanijai ir partneriams, bet labiausiai norėčiau, kad šis automobilis veiktų taip, kad mūsų sirgaliai vėl galėtų didžiuotis „Ferrari“.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061